Balsam dla duszy w żałobie 
 
Dla tych, którzy tak wiele stracili tak szybko. Każdy radzi sobie z żałobą na swój sposób i potrzebuje na to mniej lub więcej czasu. Dobre rady i wsparcie mogą ułatwić powrót do normalnego życia. 
 
 
Balsam dla duszy w żałobie wyszedł spod pióra tych, którzy sami borykali się z bólem po stracie najbliższych. Piszą oni, jak rozumieć swoje emocje, jak wykraczać poza nie i iść dalej. Te poruszające historie przynoszą ulgę i poczucie wspólnoty z tymi, którzy podążali już ową tragiczną, a jednak rozwijającą ścieżką.
 
Ten ciepły, kojący zbiór serdecznych opowieści jest idealnym darem przynoszącym ulgę, dającym siłę i odwagę w czasie smutku.
 
Jack Canfield
 
jest założycielem serii "Balsam dla duszy". Popiera traktowanie inspirujących antologii jako osobnego gatunku. Na całym świecie jego seria sprzedała się w ponad 123 milionach egzemplarzy, co magazyn "Time" nazwał wydawniczym fenomenem. Canfield jest absolwentem na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zdobył wykształcenie psychologiczne.
 
Mark Victor Hansen
 
jest najlepiej znany jako współautor książek z bestsellerowej serii "Balsam dla duszy". Oprócz tego napisał Power of Focus, The Aladdin Factor, Dare to Win i One Minute Millionaire, pomaga również ludziom, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o możliwych drogach do sukcesu. Znany filantrop, pracuje m.in. 
Habitat for Humanity, Amerykański Czerwony Krzyż, March of Dimes i Childhelp USA.
 
 
Balsam dla duszy w żałobie 
Jack Canfield, Victor Hansen 
Rebis 2005