bielskobiala1Dzień Dziecka Utraconego 2017 - Bielsko Biała

W niedzielę 15.10.2016 po raz kolejny pragniemy spotkać się w parafii św. Józefa w Bielsku-Białej na os.Złote Łany, by objąć swoją pamięcią i modlitwą osieroconych rodziców i zmarłe dzieci (poronienia, śmierć w późniejszym wieku).

katowiceDzień Dziecka Utraconego 2017 w Katowicach 
    
W tym roku 15 października przypada w niedzielę. W Katowicach tradycyjnie odprawiona zostanie Msza św. o godz. 15.30 w intencji rodzin po stracie.

ddu lodz 2017Dzień Dziecka Utraconego w Archikatedrze Łódzkiej 15.10.2017

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Łódzkiej, z racji Dnia Dziecka Utraconego, zaprasza rodziny, które doświadczyły utraty dziecka z jakiejkolwiek przyczyny na Mszę św. sprawowaną w ich intencji.

Dzień Dziecka Utraconego w Toruniu 14.10.2017

15 października obchodzimy Dzień Dziecka Utraconego. Strata dziecka jest wielką tragedią, dlatego otaczajmy naszą modlitwą i troską rodziców doświadczających tej straty. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w dniach 14 i 15 października.

koszecinDzień Dziecka Utraconego w Koszęcinie

Diecezjalny duszpasterz rodzin po stracie dziecka zaprasza na Mszę świętą w intencji rodzin dotkniętych stratą dziecka. Zapraszamy wszystkie osoby, które w jakikolwiek sposób spotkały się z tym prawdopodobnie najbardziej traumatycznym przeżyciem.

skarzyskoDzień Dziecka Utraconego 15.10.2017 Skarżysko Kamienna 

W naszym kraju każdego roku blisko pięćdziesiąt tysięcy rodzin doświadcza straty dziecka: ponad czterdzieści tysięcy kobiet przeżywa poronienie, dwa tysiące dzieci rodzi się martwo, a kolejne pięć tysięcy umiera przed ukończeniem 18 lat z powodu chorób i wypadków.

DDU 2017 1 Dzień Dziecka Utraconego w Warszawie (Służew) 20.10.2017

Msza Św. z okazji Dnia Dziecka Utraconego i jednocześnie inauguracja nowego cyklu spotkań rodziców dziecka utraconego w kościele o.Dominikanów na Słuzewiu w Warszawie odbędzie się 20.10.2017 (piątek) o godz. 19:30. Zapraszamy na mszę św. oraz na spotkanie, które odbędzie się zaraz po jej zakończeniu.

ddukrakowDzień Dziecka Utraconego 08.10.2017r. w Krakowie

Jak co roku, wspólnie z bliskimi i przyjaciółmi, chcemy pomodlić się i wspomnieć wszystkie dzieci, które odeszły. ( nie tylko pod naszą opieką !) Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji wszystkich dzieci, które odeszły, 8 października 2017 roku, o godz. 11.30, do kościoła pw. Św. Bartłomieja, ul. Klasztorna 11, w krakowskiej Mogile.

Baner miastaObchody Dnia Dziecka Utraconego 2017r. w Archidiecezji Częstochowskiej

Czas który koi  rany, utula ból i budzi w sercu nadzieje… Strata dziecka jest tragedią. I nie ma tu znaczenia jego wiek, czy wielkość. Niezależnie od tego, czy przeżyło kilka lat, miesięcy, czy tygodni - czasem tylko tych pod sercem mamy. Jego rodzina ma prawo do  smutku i żałoby.