dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Do wszystkich mamHits: 561
Dodis  
19-07-2010 21:06
[     ]
     
Drogie mamy wiem jak bardzo jest ciężko po stracie dziecka bo każda z nas to przeżyła,tu nie ważne jest czy dziecko było w 10tc co lekarze jeszcze nazywają poronieniem lub płodem czy nasze dziecko urodzilo sie martwe czy tez chore i Bóg je zabrał czy też jest w wieku dorosłym.Wasze dzieci żyją ciało umiera ale dusza zostaje,one nie odeszły mają role opiekować się nami,są to wyjatkowe istoty gdyż są aniołami,może Bóg nie chciał by poznały smak cierpenia i smutku bo byly zbyt dobre dla tego swiata ,owszem ziemskie dzieci tez sa wspaniiale tylko z kolei one maja swoja role ty na ziemi a nasze aniołki tam w niebie.Kiedy my płaczemy to im tez jest smutno,chca powiedzieć mamo tu jestem dlatego czasami przychodzą do nas w snach.Kiedyś nadejdzie nasz czas i one tam czekają na nas i się spotkamy z nimi.Kiedy widze kolejne nagrobki stawiane po mojej córeczce robi mi sie bardzo żal tych rodziców, tak samo jak czytam na forum że znowu dołączył kolejny aniołek.Wiem że chce zostać terapeutą,chce pomóc rodzicom takim jak my,chce ich psychicznie wspierać jak sie tylko da.Wiem że łez nie można ukrywać,nieważne czy jesteśmy gdzieś na miescie czy u rodziny czy w domu,czy są z nami znajomi trzeba płakać,mówmy jak nas to bardzo boli nie dusmy w sobie tego.Mój mąż tak nie myślał o tym jak ja mimo iż tez cierpial ale mniej ja już troszke sie uspokoiłam natomiast widze u niego jak nie może patrzeć ostatnio na niemowlaki,dziś wnasza telewizji jak pokazali dziecko odwrocil głowe,tak samo bylo na plazy,przyznał mi się że ostatnio śni mu sie nasza córka i to co chwile.Co prawda chcial sie starać w sierpniu ale teraz ze jestesmy na urlopie zrelaksowani to spytal cznie moglibysmy zaczac staran ja oczywiscie sie zgodzilam choc już pragnelam tego wczesniej ale on nie chcial,tylko teraz widze ze teraz zaczyna sie to na nim wszystko odbijac.Wiadomo nic na sile.Kocham was dziewczyny,chce wam równiez podziękować za wsparcie jakie mnie darzycie za kazdym razem,jestem na wczasach ale mysle o was,jak tam sie czujecie. 
D.Czekaj

  Temat Autor Data
*  Do wszystkich mam Dodis 19-07-2010 21:06
  Re: Do wszystkich mam jolek 19-07-2010 21:33
  Re: Do wszystkich mam hannah 19-07-2010 22:48
  Re: Do wszystkich mam zorka 19-07-2010 23:33
  Re: Do wszystkich mam Gosspel 20-07-2010 01:43
  Re: Do wszystkich mam buleczka 20-07-2010 09:44
  Re: Do wszystkich mam zorka 20-07-2010 10:09
  Re: Do wszystkich mam buleczka 20-07-2010 22:18
  Re: Do wszystkich mam sandruska 20-07-2010 15:00
  Re: Do wszystkich mam EwelinaW 20-07-2010 23:28
  Re: Do wszystkich mam zorka 22-07-2010 09:32
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora