dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Dla wszystkich bez nadziei....Hits: 478
alicjak  
13-03-2007 21:49
[     ]
     
Asieńko jaką można mieć nadzieję na lepsze jutro, jeśli świat mi runął.Jestem w dwóch częściach- jedna, która wyrywa się tam do Marlenki, druga, która musi żyć dla syna i mamy, bo oni mnie potrzebują. Jak mam pogodzić te dwie
połówki, jak znaleźć siłę do dalszego życia. W dzień jeszcze jakoś radzę sobie, lecz wieczory, noce.... Czym jest nadzieja - marzeniem o lepszych dniach, przecież dla mnie nie ma lepszego jutra. Nie wybiegam myślami dalej niż do kolejnego dnia; dnia, w którym będę udawała przed ludźmi, że jakoś sobie radzę. Ale to nieprawda, nie mogę znieść widoku młodych ludzi, nienawidzę słońca, które tak pięknie świeci,nie mogę znieść ludzkich spojrzeń pełnych politowania.Nie mogę zrozumić jak można żyć, kiedy czujesz w sobie pustkę, nie mogę nawet wspominać, bo pogrążam się w jakieś bolesnej odchłani, to wszystko tak boli.Dlaczego Bóg wybiera ludzi młodych, dzieci..Czy to za winy rodziców, jeśli tak to dlaczego mnie nie zabrał, ona miała zaledwie 19 lat. Dlaczego nie zabrał mnie razem z nią? Dlaczego świat nie stanął w miejscu? Ciągle to dręczące pytanie - dlaczego,dlaczego? 


  Temat Autor Data
  Dla wszystkich bez nadzieji... asia122 13-03-2007 09:15
*  Dla wszystkich bez nadziei.... alicjak 13-03-2007 21:49
  Re: Dla wszystkich bez nadziei.... asia122 14-03-2007 10:12
  Re: Dla wszystkich bez nadziei.... Grażyna 14-03-2007 15:15
  Dla wszystkich bez nadziei.... alicjak 14-03-2007 18:03
  Re: Dla wszystkich bez nadzieji... Grażyna 22-03-2007 14:32
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora