dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Hipotrofia, małowodzie a po urodzeniu martwicze zapalenie jelit, perforacja jelit, posocznicaHits: 360
martuś  
30-12-2010 19:52
[     ]
     
No ja też uważam, że szpital zadziałał zbyt późno. Z dokumentacji wynika, że szmery były słyszane już w piątek (mi powiedzieli w sobotę, wtedy też ją zabrali do inkubatora ze względu na kolorek skóry)a dopiero w niedzielę trafiła do kardiochirurga. Musiała być jednak w tak kiepskim stanie, bo od razu wzięli ją na OIOM w innym szpitalu ze względu na jelitka.

A kiedy moja lekarka podejrzewała hipotrofię, trafiłam na badanie przepływów a na drugi dzień do szpitala, to uważam, że szpital powinien zrobić coś w kierunku badania serca płodu. Tym bardziej, że szczycą się w Rudzie Śl.,że badanie robi u nich świetna specjalistka znana na całą Polskę dr Agata Włoch. Mnie niestety ominęła przyjemność jej spotkania. A może inaczej by się to wszystko potoczyło...
Dlatego nie zamierzamy tak zostawić tej sprawy...
A gdy Lenka trafiła do Zabrza to było już za późno... 
(*)Lenka 38tc. 11.11.2010 - 15.11.2010
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic..."

  Temat Autor Data
  Hipotrofia, małowodzie a po urodzeniu martwicze zapalenie jelit, perforacja jelit, posocznica martuś 30-12-2010 17:43
  Re: Hipotrofia, małowodzie a po urodzeniu martwicze zapalenie jelit, perforacja jelit, posocznica nowik 30-12-2010 18:22
  Re: Hipotrofia, małowodzie a po urodzeniu martwicze zapalenie jelit, perforacja jelit, posocznica martuś 30-12-2010 18:34
  Re: Hipotrofia, małowodzie a po urodzeniu martwicze zapalenie jelit, perforacja jelit, posocznica nowik 30-12-2010 19:25
*  Re: Hipotrofia, małowodzie a po urodzeniu martwicze zapalenie jelit, perforacja jelit, posocznica martuś 30-12-2010 19:52
  Re: Hipotrofia, małowodzie a po urodzeniu martwicze zapalenie jelit, perforacja jelit, posocznica EwelinaJ 30-12-2010 19:40
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora