dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Strata maleństwa we wczesnej ciąży...Hits: 167
goska01  
02-06-2010 21:27
[     ]
     
Bardzo mocno Ci współczuję, ja moją córeczkę urodziłam w 41 tc byłam juz po terminie i w szpitalu a lekarze nic nie zrobili zostawili mnie samą sobie. Urodziłam w poniedziałek a z niedzieli na poniedziałek miałam silne skurcze przez całą noc za to mi szyjka nawet na tym etapie sie nie skróciła zamiast mi pomóc sprawdzić czy moja mała kruszynka to wytrzyma dali mi srodki rozkurczowe i na spanie żebym odpoczęła wrazie jak zacznie sie akcja porodowa. Tego przeklętego dnia miałam robone 3 KTG Trzecie parę po 19 trzecie i ostatnie jej serduszko juz nie biło. Udusiła się pępowiną. Jak pojechaliśmy z mężem do mojego lekarza prowadzącego (w innym mieście - poradnia nie odbierają tam porodów) to powiedział że to ewidentna wina lekarzy powinnam być pod stałą kontrolą na lekarz wspomagających poród. Malutka chciała wyjśc, a nie mogła jeden ruch za dużo i okręciła sie pępowiną (w to nie chce mi się do konca wierzyć) lekarz mówił że mogło dojśc do niedotlenienia. Zabili mi dziecko. Wszystko na nią czekało już w domku i wszyscy.

Wiesz ja też miała cc wiem co czujesz najlepiej od razu zajsc w ciążę i dać rodzeństwo naszym dziewczynkom, ale lekarze mają rację trzeba odczekać z tego co wiem to min pół roku ale to zalezy czy nie było komplikacji podczas cc u mnie były. My jesli oczywiscie lekarz pozwoli to zamierzamy zacząć nie wcześniej niż pod koniec roku. Lepiej poczekać i mieć pewność ze nic złego sie nie wydarzy nic na co mogłaby mieć nasza przedwczesna decyzja o kolejnym dzidziusiu, bo tak na prawdę to teraz dopiero będziemy sie bały ciąży każdego dnia. Ale musimy dać radę dla naszych skarbów.

Sciskam Cię mocno
światełka dla wszystkich aniołków (*)(*)(*)......
.................................................
.................................................
.................................................
.................................................
.................................................
.................................................

Mama PRZEŚLICZNEJ Ksieżniczki Amelki 11.01.2010 41tc. 


  Temat Autor Data
  Strata maleństwa we wczesnej ciąży... inuńka 01-06-2010 23:44
  Re: Strata maleństwa we wczesnej ciąży... Joannap 02-06-2010 07:30
  Re: Strata maleństwa we wczesnej ciąży... Mama Misia 02-06-2010 09:11
  Re: Strata maleństwa we wczesnej ciąży... beti23 02-06-2010 09:40
  Re: Strata maleństwa we wczesnej ciąży... Alicja74 02-06-2010 11:53
  Re: Strata maleństwa we wczesnej ciąży... inuńka 02-06-2010 16:24
*  Re: Strata maleństwa we wczesnej ciąży... goska01 02-06-2010 21:27
  Re: Strata maleństwa we wczesnej ciąży... sandruska 04-06-2010 09:52
  Re: Strata maleństwa we wczesnej ciąży...do inuńka Asiczka 04-06-2010 11:19
  Re: Strata maleństwa we wczesnej ciąży...do inuńka Werka 10-06-2010 13:40
  Re: Strata maleństwa we wczesnej ciąży...do inuńka patrycja grzybowska 11-06-2010 23:59
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora