dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Wczoraj przeżyłam szokHits: 260
mamafilipa  
20-11-2006 17:42
[     ]
     
Widzę, że u Ciebie też zawinili lekarze. Tak samo było z moim synkiem.
Jak wiesz dzisiaj byłam w prokuraturze na przesłuchaniu. Było okropnie. Wszystko od początku musiałam dokładnie opisać i to było najgorsze. Pani prokurator, która prowadzi sprawę wydała mi się nie sympatyczna, wydaje mi się że nie będzie chciała doprowadzić sprawy do prawdy. Wiadomo to samo miasto co szpital i lekarze więc można przypuszczać co będzie. Ale my napewno się nie poddamy tylko będziemy dochodzić prawdy, bo to należy się naszemu Filipkowi. Napewno będzie ciężko ale wytrwamy.
Poza tym zastanawiamy się także o doniesienie do izby Lekarskiej o popełnieniu błędu lekarskiego. To musimy jednak jeszcze skonsultować. Będziemy też występować do patomorfologa, który przeprowadzał sekcję o dokładniejszą dokumentację z niej. Sam protokół jest zbyt ogólnikowy.
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu złożyłam ja jako matka dziecka do prokuratury pod którą podlega szpital. Zawiadomienie to złożone było na podstawie art. 303 k.p.k. Uzasadniłam go tym, że dziecko jak się urodziło nie wykazywało żadnych oznak choroby, a po odebraniu mi małego wieczorem jego stan się pogorszył.
Wiem, że sprawa ta będzie trwała długo. Teraz jestem już przygotowana na walkę o dojście do prawdy bo wcześniej nie chciałam tylko upór rodziny sprawił,że złożyłam to zawiadomienie. Teraz gdy mam już dokumentację lekarską i wizyty u kilku lekarzy wiem,że moje maleńswto można było uratować gdyby wykryli co jemu było naprawdę, wiem że to zawiadomienie miało sens.
Ja takie szoki przeżywam co pewien czas, gdy jestem u kolejnego lekarza a tem mówi kolejne rzeczy o których nic wcześniej nie wiedziałam.
Niestety muszę stwierdzić że pewnie jeszcze nie raz dowiemy się zarówno ty, jak i ja oraz inni rodzice czegoś nowego na temat śmierci naszych maleństw. I to będzie kolejny szok.
Pozdrawiam oraz życzę sobie oraz innym rodzicom wielu sił w tej trudnej naszej drodze życiowej i wiary w lepsze jutro. AGA
Dla naszych Aniołeczków (**************) 


  Temat Autor Data
  Wczoraj przeżyłam szok AgnieszkaU 20-11-2006 10:06
*  Re: Wczoraj przeżyłam szok mamafilipa 20-11-2006 17:42
  Re: Wczoraj przeżyłam szok mamamaluszka 20-11-2006 18:27
  Re: Do mamymaluszka AgnieszkaU 20-11-2006 18:49
  Re: Do mamyfilipa AgnieszkaU 20-11-2006 18:58
  ..........Agnieszko ryba 03-01-2007 14:30
  Re: ..........Agnieszko AgnieszkaU 03-01-2007 20:03
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora