dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Dlaczego Bóg zabiera tyle dzieciątek do siebie???Hits: 437
sylwiaewa  
12-11-2006 19:18
[     ]
     
Dzisiaj byłam na cmentarzu u mojej kruszynki Mai. Jak co tydzień niestety przybywa grobów. Mieszkam w Warszawie i jak sobie pomyślę, ze to nie jest jedyny cmentarz w Warszawie a co dopiero w Polsce, na świecie i tyle dzieci przybywa codziennie to strach. Dzisiaj jak byłam na cmentarzu to przechadzłam się koło grobów maleńkich Aniołków. Tuż obok grobu Mai jest grób „nowy”. Podeszłam i patrzę a tam jest pochowanych pięcioro dzieci. Pierwsza dzidzia to chłopiec urodził się i zmarł w styczniu 2004. Druga dzidzia to chłopiec urodził się i zmarł w marcu 2004. Trzecia dzidzia to dziewczynka urodziła się i zmarła w październiku 2004. Czwarta dzidzia to dziewczynka urodziła się i zmarła we wrześniu 2005. Piata dzidzia to chłopiec urodził się i zmarła 30listopada 2006r. To mnie przeraziło i zszokowało. Nie wiem jak to wszystko było i tego nie rozumiem, jak to było, czy to bliźniaki czy trojaczki zmarły. Może kobieta rodziła te dzieciątka we wczesnych tygodniach i zaraz zachodziła w ciążę?? Nie wiem tego, ale jest to dla mnie szok. Ile to Bóg potrzebuje dzieci do siebie. Pomyślałam sobie: Boże daj szansę tym rodzicom na szczęście i radość. Ześlij im zdrowe dzieciątko. Wynagrodź im tragedię”. To jest takie wstrząsające jak ludzie chcą bardzo mieć dzieciątko i podejmują tyle razy próbę, która kończy się tragicznie. Czemu tak jest. Nie wiem jak to było w ich przypadku, ale każde dziecko umierało zaraz po porodzie. Kobieta zachodziła w ciążę chyba od razu po porodzie. Na początku jak to zobaczyła i nie wczytałam się w tabliczkę, to myślałam, że to pięcioraczki, ale daty mówią same za siebie. To okropne. Czemu świat jest taki niesprawiedliwy?????? Czemu jest nam odbierane to co najbardziej pragniemy. Najbliższe naszym sercom osoby. Maleńkie kruszynki, które nie zaznały radości życia ziemskiego. Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem tego. Jak tej kobiecie musi być cieżko i jak bardzo pragnie następnego dziecka bo próbuje cały czas. Może kiedyś ją spotkam i namówię ją do tego, aby zajrzała na forum.
Dlaczego tak jest???? Dlaczego takich tragedii jest coraz więcej??? Dlaczego, dlaczego, dlaczego ?????
Dla Wszystkich Aniołeczków (*)(*)(*)- trzymajcie się wszystkie razem
Dla mojego skarbeczka Mai (*)(*)(*)- śpij słodko mój Aniele
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec392.htm 

Ostatnio zmieniony 12-11-2006 19:34 przez sylwiaewa

  Temat Autor Data
*  Dlaczego Bóg zabiera tyle dzieciątek do siebie??? sylwiaewa 12-11-2006 19:18
  Re: Dlaczego Bóg zabiera tyle dzieciątek do siebie??? martaimisio 12-11-2006 19:25
  Re: Dlaczego Bóg zabiera tyle dzieciątek do siebie??? wiolas15 12-11-2006 20:40
  Re: Dlaczego Bóg zabiera tyle dzieciątek do siebie??? lili24 12-11-2006 19:44
  Re: Dlaczego Bóg zabiera tyle dzieciątek do siebie??? natkaszczerbatka 12-11-2006 21:18
  Re: Dlaczego Bóg zabiera tyle dzieciątek do siebie??? maciejka 12-11-2006 21:17
  Re: Dlaczego Bóg zabiera tyle dzieciątek do siebie??? mamafilipa 13-11-2006 10:30
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora