dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Mój Aniołek (*)Hits: 86
Aga mama Aniołka  
24-07-2015 11:51
[     ]
     
Bardzo wam dziękuję z wsparcie , niestety nie mogę liczyć na wsparcie bliskich , teraz szczerze mówiąc myślę o rozstaniu z obecnym partnerem bo oddalamy się od siebie i moim zdaniem nie ma to już żadnego sensu , jestem postawiona pod ścianą bo nawet nie mam do kąt pójść , wszystko rzuciłam by zamieszkać na wsi w jedno pokojowym mieszkaniu wraz z jego mamą .... mam już tego dość mam teraz wyrzuty sumienia że po rozstaniu rok temu z powrotem do niego wróciłam , to strasznie toksyczny związek miałam i mam przez to zszargane nerwy paskudne warunki i zero już uczuć do tego człowieka w ciąży z moim Leosiem miałam okropne relacje z partnerem cały czas obarczał mnie całym złem tego świata , teraz muszę myśleć o dzieciach które mam bardzo bym chciała się uwolnić ale wiem że nie będzie to wcale łatwe ostatnim razem wspominając o tym że chce odejść powiedział że nie będę miała prawa odwiedzać grobu małego , mało tego wszystko co miałam do tej pory przeniosłam do tej klitki w której się duszę i wiem że on nie pozwoli mi tego zabrać ani mi odejść ale ja już nie chce z nim być nie po tym wszystkim co mi zrobił że musiałam przeżyć tą tragedię , sorry dziewczyny ale musiałam się wygadać bo nie długo tego nie wytrzymam . 
Wielki mały człowiek który zmienił mój świat (*) Leoś

  Temat Autor Data
  Mój Aniołek (*) Aga mama Aniołka 23-06-2015 11:02
  Re: Mój Aniołek (*) MamaNatalki 23-06-2015 11:15
  Re: Mój Aniołek (*) Angelina3 23-06-2015 13:43
  Re: Mój Aniołek (*) mama Janka 23-06-2015 15:14
  Re: Mój Aniołek (*) Gosia&Lili 23-07-2015 15:17
  Re: Mój Aniołek (*) iwona0489 23-07-2015 16:32
*  Re: Mój Aniołek (*) Aga mama Aniołka 24-07-2015 11:51
  Re: Mój Aniołek (*) pilka 24-07-2015 12:06
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora