dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Jak wasi mężczyźni przezywają stratę ?Hits: 162
Mama Stasia  
13-11-2012 22:59
[     ]
     
Kochana, u nas mój mąż był ogromnym oparciem dla mnie.Ja myślałam ,ze oszaleję a mąż był skupiony głównie na mojej osobie,,żeby ze mna było wszystko dobrze.W całej mojej rozpaczy nie widziałam albo nie chciałam widzieć, że mąż bardzo wszystko przeżył i jak to wszystko znosi. W rezultacie tak ok. trzech miesięcy po śmierci synka okazało się,że kompletnie się rozsypał i wpadł w depresję. Na szczęście dał się namówić na wizyte u psychologa no i dzięki terapi jakoś jest.
Być może twoj mąż także potrzebuje fachowej pomocy tym bardziej,że straciliście troje dzieci i każda strata zrobiła swoje.
Czasami trudno jest rozmawiać o tym co nas dręczy z najbliższymi....
Przytulam mocno a dla Waszych Aniołków zapalam światełka (*******)
madziarek55 napisał(a):
> Moj maz sie zamknal w sobie, niby czasem rozmawiamy o naszych Aniolkach ale widze, ze mecza go jakies mysli nie chce z siebie tego wyrzucic nie wiem jak mu pomoc ? najbardziej mnie denerwuje, ze szuka winnych za strate Oscara obwinia moja mame bo nie przyjechala nie pomogla itd. zmienil sie jego stosunek do niej a mnie to boli. Ja nie szukam winnych stalo sie czasu nie cofniemy oczywiscie cierpie, strata ciagle zywa i bardzo boli ale co ja moge zrobic, zycie toczy sie dalej mamy tez Kacperka naszego 4 latka nie chce by on ucierpial w tym wszystkim...jest mi ciezko wrocic do normalnosci to glupie stwerdzenie bo zycie juz nigdy nie bedzie normalne nie dla mnie...Mam nadziej, ze czeka mnie jeszcze cos dobrego w zyciu...

>

> Mama 3 Aniolkow i Kacperka 4l

> http://amelkadebowska.pamietajmy.com.pl/ 
Mama Aniołka Stasia (*35tc)
http://staskania.pamietajmy.com.pl

  Temat Autor Data
  Jak wasi mężczyźni przezywają stratę ? madziarek55 13-11-2012 15:46
  Re: Jak wasi mężczyźni przezywają stratę ? asia2408 13-11-2012 16:13
  Re: Jak wasi mężczyźni przezywają stratę ? atusia13 14-11-2012 21:14
*  Re: Jak wasi mężczyźni przezywają stratę ? Mama Stasia 13-11-2012 22:59
  Re: Jak wasi mężczyźni przezywają stratę ? aagnieszkkaa 15-11-2012 00:19
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora