dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Pół serduszka Bruno <\3Hits: 148
Efcia  
11-04-2019 07:25
[     ]
     
Jest mi bardzo ciężko. Nie ma dna i minuty żebym o nim nie myślała. Bardzo za nim tęsknię. Jestem kilka razy na cmentarzu bo tam czuję się najlepiej. Tam jest mój dom mój synuś. To co teraz czujesz to jest tzw. Wyparcie. Też tak miałam na początku. Nawet byłam na siebie zła, że jakby funkcjonuje normalnie ,a moje dziecko zmarło. Ale uwierz mi to wszystko dotrze do Ciebie że zdwojoną siłą. I wtedy jest czarna rozpacz. Też miałam kilka okropnych snów związanych z Wojtusiem. Teraz żadko mi się śni. Codziennie czekam na te sny. Proszę Go co wieczór żeby przyszedł do mnie. Żebym mogła go po przytulać.Nie bardzo wychodzi mi pocieszenie. Może dlatego że moja rana jest nadal bardzo świeża. Musisz się jakoś trzymać. Najgorsze przed tobą czyli ostatnia droga twojego Maleństwa. Ja nie wiele pamiętam z tego dnia. Pamiętam ,że ksiądz był bardzo wzruszony. Opowiedział nam że jak był w wieku mojego starszego syna (ma 9 lat) to jemu zginął tragicznie starszy brat. A jego mama z żalu zmarła dwa lata później. I jedyne co zapamiętałem z tego opowiadania to śmierć jego matki. Uczepiłam się tej myśli że może i ja będę miała to szczęście i po dwóch latach dołączę do mojego synka. Wiem że mam jeszcze drugiego syna, ale na razie ta tęsknota za Wojtusiem jest silniejsza. Chociaż codziennie wstaje i funkcjonuje dla tego starszego. Dla Mateusza. Wiesz ja często czytam to forum. Czytam o tych wszystkich tragediach jakie spotkały te rodziny i wiem jedno. Nie zna się dnia ani godziny kiedy można stracić najcenniejsze skarby czyli dzieci. Trzeba żyć dla tych co zostali. Kochać ich z całych sił bo jutro może ich już nie być. Ale się rozpisałam. Pozdrawiam jak byś chciała pogadać prywatnie nie na forum podaje mój e mail ewa.baranek@opoczta.pl 
Ewa mama Wojtusia

  Temat Autor Data
  Pół serduszka Bruno <\3 jagodowe 08-04-2019 00:15
  Re: Pół serduszka Bruno &lt;\3 Marta2222 08-04-2019 09:00
  Re: Pół serduszka Bruno &lt;\3 AniaS 85 08-04-2019 09:43
  Re: Pół serduszka Bruno &lt;\3 Efcia 08-04-2019 17:49
  Re: Pół serduszka Bruno &lt;\3 Ania2310 09-04-2019 07:18
  Re: Pół serduszka Bruno &lt;\3 jagodowe 11-04-2019 00:55
*  Re: Pół serduszka Bruno &lt;\3 Efcia 11-04-2019 07:25
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora