dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: ''DZIECKO MARTWO URODZONE'' czy jednaak nie? Przeżyłam szok!!!Hits: 205
Alicja74  
17-10-2011 13:57
[     ]
     
Ja na akcie też mam wpis - dziecko martwo urodzone. Wiele spraw do dzisiaj nie daje mi spokoju, ale niestety nic już nie mogę zrobić.
W niedzielę wieczorem 7 lutego 2010, gdy badała mnie lekarka i robiła usg to Amelka jeszcze żyła.
Powiedziała mi ,że będę rodzić i jak spytałam , a co z dzieckiem , to odpowiedziała , że dziecka nie da się uratować , że urodzi się martwe.

Później, gdy leżałam już przez całą noc na porodówce i położna siedząc przy biurko wypełniała jakieś papiery, przyszła druga położna i jak tamta pokazała jej jakiś wpis to usłyszłam ich rozmowe :" co ty ? przecież tak nie można wpisać, nie wolno tak robić , tak się nie robi, na co druga odpowiedziała - ale Ona tak kazała ( Ona to pani dr) .
Nadmienie tu że peronel( pielegniarki i położne ) bardzo nie lubił się z lekarzami, bo ci byli od ok roku nowi w naszym szpitalu i wpowadzili swoje "zasady" rządzenia oddziałem.

Serce mi mówi , że Amelka urodziła się żywa , że pewnie położyli Ją w jakąś zimną nerkę by tam po prostu sama odeszła.
Może gdybym wtedy nie spanikowała, nie była w takim szoku i chciała Ją zobaczyć , przytulić, to być może odeszła by w moich ramionach, a tak pewnie oni , a raczej pani dr sama z góry ustaliła co ma być w papierach .
A może nawet podczas porodu bym nie usłyszła Jej płaczu - zatkali Jej usta, by nie było słychać ?!
Boże nigdy sobie nie wybaczę tego ,że nie chciałam Amelki zobaczyć, zresztą nawet żadna z nich mi tego nie poponowała, to ja się uparłam że nie chcę widzieć ani słyszeć dziecka.
Tak bardzo tego żałuję, przepraszam Cię córeczko.

Ala,mama anielskiej Amelki 23tc(*+08.02.2010)
i ziemskiej Roksanki (*1996)
Tak bardzo kocham i tęsknię, i nigdy nie przestanę 


  Temat Autor Data
  Re: ''DZIECKO MARTWO URODZONE'' Przeżyłam szok!!! Tatiana 28-01-2010 16:03
  Re: ''DZIECKO MARTWO URODZONE'' czy jednaak nie? Przeżyłam szok!!! Karola1 01-02-2010 11:50
  Re: ''DZIECKO MARTWO URODZONE'' czy jednaak nie? Przeżyłam szok!!! Mama Aleksandra 16-10-2011 00:56
  Re: ''DZIECKO MARTWO URODZONE'' czy jednaak nie? Przeżyłam szok!!! spring 16-10-2011 22:03
*  Re: ''DZIECKO MARTWO URODZONE'' czy jednaak nie? Przeżyłam szok!!! Alicja74 17-10-2011 13:57
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora