dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Cholestaza ciążowa...Hits: 3571
weraamela  
26-01-2008 11:34
[     ]
     
Witajcie kochane anoiłkowe mamusie.Amelka odeszła od Nas osiem m-c temu w 22 tygodniu ciązy ,cały czas zastanawiałam sie co sie stało ,dlaczego Ona,dlaczego My..lekaz stwierdził że nie ma przyczyny ,że to poprostu przypadek losowy...w 3 m-c ciązy zaczeła mnie niesamowicie swędzeć skóra nóg i rąk ,swędzenie było na tyle uciązliwe że nie pozwalało normalnie funkcjonować,spać po nocach.Na wizycie powiedziałam lekarzowi o moich problemach a on stwierdził że na to nic nie możemy poradzić bo pewnie poprostu zmiana chormonalna w organizmie tak na mnie działa.............dziś wiem że powinien dać skierowanie na badania wątrobowe.. na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie na 100% stwierdzić czy własnie cholestaza była przyczyną śmierci mojej córeczki bo badania te można zrobic tylko będąc w ciąży,ale ja myśle że tak właśnie było a jesli tak to jaką (jesli wogóle)mam szanse na donoszenie ciązy ? kochane proszę może któras z Was miała podobne doświadczenia lub wie coś więcej o tej chorobie aby podzieliła sie ze mną ,dla mnie to bardzo ważne,bo jak sie okazuje ..NIC NIE DZIEJE SIĘ BEZ PRZYCZYNY....Pozdrawiam Was serdecznie i ściskam mocno. 
Asia mama Weroniczki,Kornelki i aniołka Ameli(06.06.07)

Odeszłaś o całe życie za wcześnie królewno nasza(*)(*)(*)

  Temat Autor Data
*  Cholestaza ciążowa... weraamela 26-01-2008 11:34
  Re: Cholestaza ciążowa... alikro 26-01-2008 15:28
  Re: Cholestaza ciążowa... kicia103 21-02-2008 13:50
  Re: Cholestaza ciążowa... aniamamajulci 21-02-2008 14:25
  Re: Cholestaza ciążowa... kicia103 21-02-2008 14:43
  Re: Cholestaza ciążowa... aniamamajulci 21-02-2008 17:55
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora