dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Mam najcudowniejszego Tatusia na swiecie i Mame Aniola(*)08.04.92Hits: 136
kurczak  
05-04-2007 22:29
[     ]
     
Moja Mamusia♥ jest Aniolem w Niebie, bardzo kocham Ja i mam nadzieje opiekuje sie moja Emilka i to mnie trzyma...daje sile... ze mam Je Dwie-Moje Dwa Najwazniejsze Anioly!!! i ze moja Emileczka nie jest sama... i ma sie KTO Nia opiekowac, przytulac, calowac, rozpieszczac... tak...jakbym to robila ja... bo robi to najblizsza mi osoba- Moja Mamusia.
Mama odeszla 8 kwietnia 1992 roku... za 3 dni jest 15 rocznica jej smierci...♥


Tatus♥.... moj Tatus... coz moge napisac...
Kocham Go nad zycie... jest rowniez moja nadzieja na przyszlosc i daje mi duzo sily. Bardzo nam pomaga, wspiera... robi wszystko, abym mimo 400km!!!!!!!!!! nas dzielacych (madjak...kto mnie tak zrozumie jak nie TY?) nie czula sie samotna, oddalona i abym miala wszystko, czego dusza zapragnie...
jestem rozpieszczona CORECZKA TATUSIA co czasami doprowadza mojego zazdrosnego meza do szalu...
Tatus wybudowal nam dom, ktory teraz wypelnia mi pustke, jaka mam w sercu...
Jest teraz u nas... na 2 tygodnie...16 marca mial laparoskopie i przyjechal do nas na rekonwalescencje... ale niestety jutro jedziemy na swieta i odwozimy Tate do Lodzi... jutro na 2 dni do meza rodzicow (rowniez mieszkajacych 300km od nas) a potem do Lodzi odwiezc Tate i do siostry mojej na swieta...mieszkaja tak daleko ode mnie, w moim rodznnym miescie...namawiam Tate aby wrocil z nami po swietach spowrotem na kolejne 2 tygodnie, bo bedziemy na 10 dni goscic moich znajomych Anglikow, w wieku Taty, znaja sie i bardzo lubia, ale mowi, ze musi wpasc do pracy i nie wroci z nami... bedzie mi bardzo smutno i pusto w domu jak odwieziemy mojego ukochanego Tatusia...dobrze, ze w piatek przyjezdzaja Val i Bill...
Tatus poruszyl niebo i ziemie jak tylko sie dowiedzial o wadzie naszej Coreczki... bardzo to wszystko przezyl...schudl 10 kg...
i tak zawsze na mnie smutno patrzy... zawsze mnie bardzo rozczulal... jest chyba jedyna osoba dla ktorej zrobilabym doslownie wszystko i oddalabym zycie dla Niego... i dla Emilki, coreczki mojej siostry, ktora przyszla na swiat 6 lipca 2006 roku... a 5 wrzesnia 2006 r.odeszla moja Emilka (Coreczki nasze maja tak samo na imie)...takze madjak... znow ktoz tak mnie zrozumie jak nie Ty? mam nadzieje, Twoja siostra czuje sie dobrze i urodzi zdrowe Dzieciatko!!!

Jak Tatus odwiedzil nas z moja siostra, Emilka i Markiem miesiac temu, powiedzialam mu aby sie juz nie martwil, nie wspominal tego co sie stalo jako cos zlego...nie patrzyl na mnie z takim zalem...
ze ma Wnuczke Emilke mojej siostry i moja Emilke- Aniolka w Niebie! ze takie Dzieci musza sie rodzic i musza miec rodzicow.... a my z Grzesiem zostalismy wybrani na wlasnie takich aniolkowych rodzicow i mamy zaszczyt byc Emilki RODZICAMI!!!
pisalam o tym na swoim poscie...jesli czytalas to o tym wiesz...
relacje z moim Tata mam wspaniale...juz od najmlodszych lat... zawsze bylam Taty "oczkiem w glowie" i moje zycie straciloby sens bez Niego...
rozumiemy sie bez slow...juz dawno moj maz stwierdzil, ze miedzy mnie a Tate nie ma co wchodzic...
oj Tatusiu... pijemy wlasnie herbatke, maz juz poszedl pod prysznic... Tata zapewne zaraz tez pojdzie a ja posiedze na forum do polnocy... w kominku sie pali... kominek...marzenie dzieki Tatusiowi... caly fantastyczny dom dzieki Niemu... i od tygodnia walcza razem z Grzesiem doprowadzajac teren przed domem do porzadku...sadza drzewka, sieja trawe... juz widac, ze cos sie dzieje...
bez Taty nie byloby mnie...
jak patrze jaki jest zapatrzony w Emilke, zaluje, ze mojej Coreczki Emilki nie ma z nami... Dziadzius Adas oszalalby na Jej punkcie....


pozdrawiam Was forumowiczki!!!

zapowiada sie bardzo mily post ;)

Kasia
Mama Emilki (*) ♥♥♥ 05.09.06 ♥♥♥ (*)20 tc (*)

http://www.republikadzieci.org/swiatelka/strata.htm
zdjęcie 3D...jedyne co mi pozostało... jedyne ale śliczne...ta Buzka słodka...i rączki...i brzuszek...

♥Emilia♥…♥You are so tender♥... ♥Your name is a whisper♥...♥


Dzis mija 7 miesiecy odkad odeszla moja Jedyna Coreczka, Ukochana, Moj Kwiatuszek... 

Ostatnio zmieniony 05-04-2007 22:47 przez kurczak

  Temat Autor Data
  JAKICH MAMY KOCHANYCH RODZICOW:) madjak 04-04-2007 23:41
  Re: Mam bardzo kochanego tatusia:) madjak 04-04-2007 23:44
  Re: Mam bardzo kochaną mamkę:) madjak 05-04-2007 21:52
*  Mam najcudowniejszego Tatusia na swiecie i Mame Aniola(*)08.04.92 kurczak 05-04-2007 22:29
  Re: Mam bardzo kochaną mamkę:) kurczak 05-04-2007 22:51
  Re: JAKICH MAMY KOCHANYCH RODZICOW:) madjak 06-04-2007 10:39
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora