dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Skrywana rozpacz...Hits: 560
lili24  
30-10-2006 01:40
[     ]
     
Mojemu drugiemu dzieciątku nigdy nie bylo dane zobaczyc swej starszej o 2 latka siostrzyczki, choc tak piekne byly marzenia o ich wspolnych zabawach, usciskach...Pozostalo rozczarowanie i wielki smutek, lecz rowiez niezrozumienie ze strony osob bliskich.Po komentarzach w stylu "lepiej ze to sie stalo teraz a nie pozniej", lub "widocznie to nie byla odpowiednia pora na kolejne dziecko", czlowiek zamyka sie w sobie i nie chce juz z nikim dzielic swej rozpaczy. Już szósty tydzień chowam się po kątach i płaczę tak by nikt nie usłyszał. To bardzo bolesne. Męczę się dusząc to w sobie, lecz inaczej nie potrafię, nie miałabym już więcej sił, by słuchać tych wymuszonych pocieszeń. Dzis trafilam na to forum i pomimo olbrzymich jak groch łez wypływajacych nieustannie z oczu, po raz pierwszy poczulam ze nie jestem sama, ze ktos mnie rozumie. Dziekuje Wam :* !! Na prawdę bardzo mocno Wam dziękuję. P.S. Dziś na cmentarzu zapalilam znicz w kształcie wielkiego serca dla mojego najdrozszego i zawsze będącego w mej pamięci malutkiego-ogromnego serduszka. Pale też wirtualne płomyczki dla Waszych cudownych Aniołków [*****************] Niech nad nami czuwają i otulają nas swoimi niewidzialnymi skrzydłami.
Mama Ali i siedmiotygodniowej fasolki, ktora już większa nie urośnie 


  Temat Autor Data
*  Skrywana rozpacz... lili24 30-10-2006 01:40
  Re: Skrywana rozpacz... Ewa Ch 30-10-2006 08:17
  Re: Skrywana rozpacz... mamafilipa 30-10-2006 09:47
  Re: Skrywana rozpacz... Alkione 30-10-2006 18:30
  Re: Skrywana rozpacz... Renia77 30-10-2006 23:49
  Re: Skrywana rozpacz... mamaweroniki2 31-10-2006 08:13
  Re: Skrywana rozpacz... lili24 06-11-2006 23:17
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora