dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

jak mam sie trzymać skoro.......??????Hits: 697
MonikaO  
19-10-2006 17:37
[     ]
     
wczoraj po długim okresie oczekiwania trafilismy z mężem do profesora Malinowskiego w Łodzi , i po obejrzeniu wszystkich badań które do tej pory zrobiliśmy zalecił mi 22 badania , a mojemu mężowi 13 badań , koszt tych wszystkich badań wynosi 4.500zł!!!Prof.Malinowski powiedział nam ,że po tych badaniach dostanę szczepionkę , która działa przez pół roku i w tym czasie byłoby bardzo dobrze gdybym zaszła w ciążę i że mam 85%szans na donoszenie i urodzenie zdrowego dziecka!Podniosła nas na duchu ta wizyta , bo 85% to bardzo dużo! Po powrocie do domu spotkaliśmy sie z moimi rodzicami i tu sie zaczęło ,że czemu to tyle kosztuje , żeby poczekać jeszcze , że jestem jeszcze młoda (28lat) i co najgorsze usłyszałam z ust mojej mamy :
-" spróbujcie trzeci raz"!!!!!!!!
jak to usłyszelismy to myslałam że mnie szlag cięszki trafi!!!!!!!!mądrzejsza od profesora , który kategorycznie zabronił nam zachodzenia w ciąże przed szczepionkami!
Jak własna matka może chcieć narażać trzeci raz swoje własne dziecko na takie traumatyczne przeżycie!!!Ledwo co się pozbierałam po pierwszym poronieniu , a nadeszło drugie które zniosłam jeszcze ciężej i dalej jest mi bardzo cięzko!
Ja wiem co moja mama myśli
Jej się to po prostu nie mieści w głowie ze Jej córka może miec take problemy bo w rodzinie wszystkim sie zawsze udawało zajść w ciąże bez problemów i ją donosić i przedewszystkim sa to rodziny wielodzetne , jestem pierwszym przypadkiem gdzie były dwa poronienia i że skoro się wyglada na zdrowego to , że w środku coś jest nie tak (w moim przypadku są to sprawy immunologiczne)!Ale uważam że powinnam móc liczyć na ich wsparcie , a nie czuć jak nam rzucają kłody pod nogi!I jak tu się trzymać skoro nie mogę liczyć na wsparcie najbliższych!
A najgorsze jest to , że te pieniądze musimy pożyczyć własnie od nich bo sa potrzebne na jutro!
mama aniołka 9tc (*) i aniołka 14tc (*)
to dla naszych aniołków (**********************) 


  Temat Autor Data
*  jak mam sie trzymać skoro.......?????? MonikaO 19-10-2006 17:37
  Re: jak mam sie trzymać skoro.......?????? sylwiaewa 19-10-2006 18:09
  Re: jak mam sie trzymać skoro.......?????? aga&pawel 19-10-2006 18:39
  Re: jak mam sie trzymać skoro.......?????? aniap 19-10-2006 19:41
  Re: jak mam sie trzymać skoro.......?????? tita 20-10-2006 12:41
  Re: jak mam sie trzymać skoro.......?????? Ewa41 20-10-2006 18:35
  Re: jak mam sie trzymać skoro.......??????do Ewy41 MonikaO 21-10-2006 15:48
  Re: jak mam sie trzymać skoro.......?????? MonikaO 21-10-2006 15:56
  Re: jak mam sie trzymać skoro.......??????Do MonikiO Ewa41 21-10-2006 20:28
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora