dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

co jest z tymi ludźmi?????????Hits: 611
MonikaO  
13-10-2006 20:38
[     ]
     
jestem wsciekła na cały świat!!!!wyobraźcie sobie,że poszłam do naszego proboszcza aby Go prosić o mszę za rodziców po stracie czyli 15 października, więc mi powiedział,że nie ma jak zrobić takiej mszy bo ma juz wszystko zapełnione,to Go poprosiłam żeby chociaż wspomniał o tym dniu ,że to jest DZIEŃ PAMIĘCI DZIECKA UTRACONEGO i żeby odmówic za tych rodziców modlitwę i wiecie co mi odpowiedział??? nie uwierzycie!!!!więc mi powiedział że może wspomnieć bo za wszystkich trzeba sie modlić no i za takich ludzi też!!! wiecie jak sie poczułam??? jakbym ja sobie porostu chciała dwa razy starcic dziecko i że jakby mi to było na rękę!!!!to jeszcze nic, zaniosłam temu proboszczowi wydrukowany z naszej strony "LIST OD ANIOŁKA" i tak mu podsunęłam mysl że mozna by choć fragment tego listu przeczytać -wiecie co mi odpowiedział jak go przeczytał??? że ten list jest bardzo wzruszający , ale nie ma w nim wiary w Boga!!!!!!!!!!ale podziekował za to że mu powiedziałam o tym ,że jest taki dzień bo On nic o tym nie wiedział! wyobrazacie to sobie???!!!!
to jeszcze nie koniec tej bezduszności!!!!
zaniosłam do naszej lokalnej gazety informację prasową o 15 października , ta gazeta to taki dodatek do DZIENNIKA ZACHODNIEGO , który ukazuje sie co tydzień , więc poszłam tam odpowiednio wcześnie aby mogli tą informację prasową wydrukować , jak ją przeczytali to powiedzieli ,że bardzo dobrze ,że to przyniosłam ,bo Oni o takim dniu nie wiedzieli , i że to jest bardzo dobry temat-i wiecie co??? ta gazeta sie dziś ukazała ,ale bez naszej informacji prasowej o 15 października!!!!!!!
I CO Z TEGO ,ŻE WIEDZĄ I KOŚCIÓŁ I PRASA O NASZYM DNIU SKORO CHOC MOGA TO I TAK NIC Z TYM NIE ROBIĄ!!!!!
nie mam siły,jest mi z tym bardzo źle i ciężko!!!
mama aniołka 9tc(*) i aniołka 14tc(*)
to dla naszych aniołków (************************) 

Ostatnio zmieniony 13-10-2006 20:42 przez MonikaO

  Temat Autor Data
*  co jest z tymi ludźmi????????? MonikaO 13-10-2006 20:38
  Re: co jest z tymi ludźmi????????? Alkione 13-10-2006 23:47
  Re: co jest z tymi ludźmi????????? ewamonika1 14-10-2006 12:50
  Re: co jest z tymi ludźmi????????? malomi 14-10-2006 13:37
  Re: co jest z tymi ludźmi????????? Wioletta 14-10-2006 18:51
  Re: co jest z tymi ludźmi????????? aniap 14-10-2006 18:57
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora