dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

Re: kolejna....Hits: 177
murziczek  
28-10-2007 13:53
[     ]
     
Kochana,lączę się z Tobą w

bolu.Wiem co czujesz,ja poroniłam 5 razy i raz urodziłam marwego Maciusia.Jest mi bardzo

cięzko,na szczęscie mam cudownego madrego męza i wspaniałą 4-letnią corcię.Najwazniejsze to

miec czyjes wsparcie,męza,przyjaciolki,kogos przy kim mozesz się otworzyc.Jezeli to Ci

potrzebne to placz,moim zdaniem to najlepsza terapia,placz,kiedy chcesz,rozpieszczaj

się,pozwalaj sobie na załobę.Unikaj toksycznych spotkan np. z cięzarnymi,ktore opowiadają

jak dziecko kopie ,cioc,ktore pytają kiedy będzie następne bo to juz czas a Ty nie masz po

czym plakac bo jestes jeszcze młoda a TO było male...Byc moze kogos zrazisz do siebie,byc

moze stracisz lub przerwiesz na chwilę jakies znajomosci ale trudno,Twoje zycie i rownowaga

psychiczna jest najwazniejsza.Mam kolezankę,ktora kilka tygodni po porodzie Macka wyciągała

mnie do klubu,bo "nie mogę się zamykac w domu".Zapytałam,czy kocha swoje dziecko a

potem prosilam zeby wyobrazila sobie ze nagle nie ma Zuzy,tak p prostu.Przeprosila mnie

.Czasem w taki bezwzględny sposob trzeba uczyc ludzi szacunku do sowjego bolu i straty ale

nie zawsze opłaca się to robic.Co mogę jeszcze poradzic,z technicznych rzeczy na pewno

badania,byc moze konsultację u innego lekarza,ale to dopiero jak będziesz gotowa.Jak

będziesz chciala pogadac,pisz na priva murziczek@wp.pl lub tutaj.Zawsze postaram sie

pomoc,bo wiem jak cięzka jest Twoja syuacja.
pozdrawiam cieplutko 
Iwona

  Temat Autor Data
  kolejna.... jola76 02-12-2005 22:27
  Re: kolejna.... Aleksandra 03-12-2005 03:11
  Re: kolejna.... kozenka 03-12-2005 17:42
  Re: kolejna.... monika 03-12-2005 23:49
  Re: kolejna.... agnieszkaP 09-06-2006 13:09
  Re: kolejna.... aniula05 28-10-2007 10:49
*  Re: kolejna.... murziczek 28-10-2007 13:53
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora