dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Dziewczyny z Warszawy Bydgoszczy Katowic Pomozcie!!!Hits: 201
jaewa1  
01-09-2006 21:48
[     ]
     
Ja

nie byłam pytana, ale też się wypowiem- na temat Szczecina.
Na pierwsze spotkanie

jechałam z jedną mamą po stracie z mojego miasta, znałyśmy się już, spotykałyśmy (mieszkamy

w Stargardzie Szczecińskim). Poza nami były 3 dziewczyny, z jedna z nich znałam się z rozmów

na gg. Pierwsze spotkanie było trudne, opowiadałyśmy swoje historie, plakałyśmy- jednak nie

bójcie się tego, było to potrzebne i zbliżało nas do siebie. Dzięki mówieniu o swoich

odczuciach bardzo szybko poznałyśmy się. Od tamtej pory jesteśmy już nie tylko mamami po

starcie, ale również koleżankami, kontaktujemy się też prywatnie. Na kolejnych spotkaniach

pojawiały się też nowe osoby, inne nie mogły przybyć, zawsze było nas około 5-7 osób. Było

też spotkanie, na którym były tylko 2 osoby, było też takie, na którym były 3 osoby+ 2

dziennikarki ze szczecińskich dzienników. Po tym spotkaniu ukazały się artykuły z okazji

Dnia Matki.

Dziewczyny, nie bójcie się. Niezależnie od wieku, wykształcenia,

wykonywanych zawodów łączy nas coś co zmieniło nasze życie. My, które straciłyśmy dzieci

często mamy te same myśli, odczucia, nikt nas tak nie zrozumie, jak my

same.

Pozdrawiam i życzę, aby Wasze spotkania doszły do skutku, żebyście się

odnalazły.

Ewa,
Amelka Aniołek 2.04.2004 http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec26.htm
Błażej 26.04.2005
i majowy synek

  Temat Autor Data
  Dziewczyny z Warszawy Bydgoszczy Katowic Pomozcie!!! aga555 01-09-2006 18:45
  Re: Dziewczyny z Warszawy Bydgoszczy Katowic Pomozcie!!! makarka 01-09-2006 20:29
*  Re: Dziewczyny z Warszawy Bydgoszczy Katowic Pomozcie!!! jaewa1 01-09-2006 21:48
  Re: Dziewczyny z Warszawy Bydgoszczy Katowic Pomozcie!!! aga555 01-09-2006 21:59
  Re: Dziewczyny z Warszawy Bydgoszczy Katowic Pomozcie!!! gerka 02-09-2006 18:26
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora