dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Dziewczyny z Warszawy Bydgoszczy Katowic Pomozcie!!!Hits: 205
gerka  
02-09-2006 18:26
[     ]
     
Agnieszko,
tak sobie myślę, że nie musisz specjalnie planowac takiego spotkania, bo z

reguły dzieje sie tak, że dziweczyny poprostu mają potrzebę mówienia, takiego zwyczajnego

wygadania się, wypłakania ze świadomością, że robią to w gronie osób, które rozumieją ból,

żal i złość bo czują podobnie, doświadczyły tego samego. Myślę, że pierwsze spotkania są na

takie właśnie oswojenie się ze sobą i wygadanie, a potem gdybyście chciały pociągnąc to

faktycznie na zasadzie grupy wsparcia to trzeba to bardziej przygotować. Acha jeszcze tak

sobie myslę w kontekście naszego spotkania, że ważne jest to abyście powiedziały sobie na

początek czego oczekujecie po spotkaniu, co jest dla was bardzo bolesne, a oczym możecie już

mówić, bo przecież różne osoby mogą być na różnych etapach przeżywania żałoby i potrzebawać

innego wsparcia.
Oj, oj ale się rozpisałam...
życzę miłego spotkania w atmosferze

spokoju i wzajemnego zrozumienia.
Pozdrawiam
Paulina 
Paulina

  Temat Autor Data
  Dziewczyny z Warszawy Bydgoszczy Katowic Pomozcie!!! aga555 01-09-2006 18:45
  Re: Dziewczyny z Warszawy Bydgoszczy Katowic Pomozcie!!! makarka 01-09-2006 20:29
  Re: Dziewczyny z Warszawy Bydgoszczy Katowic Pomozcie!!! jaewa1 01-09-2006 21:48
  Re: Dziewczyny z Warszawy Bydgoszczy Katowic Pomozcie!!! aga555 01-09-2006 21:59
*  Re: Dziewczyny z Warszawy Bydgoszczy Katowic Pomozcie!!! gerka 02-09-2006 18:26
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora