dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

rozpadam się na milion kawalków a tylko serce całe i boli...Hits: 535
Patrycja  
31-07-2006 23:00
[     ]
     
dziękuje za slowa pocieszenia że nie jestem zła...to bardzo pomaga ta

swiadomosc że jest ktoś kto rozumie.Mój byly mąz a ojciec śp.Mateuszka nigdy go nie chciał i

nigdy nie rozumiał dlaczego tak rozpaczam.Chciał "żyć i bawic sie a nie nianczyc

dziciaka" Świadomosć że tylko ja tak bardzo kocham mojego Aniołka i tęsknie przygnebia

mnie.Teraz mam kochanego czlowieka u boku ale też poronienie w 12 tyg,a wydawało mi się że

skoro dwie osoby kochaja nienarodzoną kruszynke to wszystko bedzie dobrze..Tęsknie strasznie

za nimi i czuję się zle,znow przezywam tą samą pustkę ktorej nic i nikt mi nie zapełni...A

wszyscy mówia zapomnij i próbuj dalej,bedziecie jeszcze rodzicami,a przeciez ja JESTEM

matka!!!Tylko Aniołi daleko ode mnie.Nie rozumieją dlaczego chodzę na cmentarz i zapalam

dwie świeczki na grobie Mateusza.Tak jakby nic sie igdy nie stało,nie urodzilo.A czasem ja

mam wrażenie ze przesadzam,że zapadam sie w jakąś otchłań z dala od innych a jak najbliżej

moich dzieci..Tydzien temu mojemu eks urodzila sie corka a na grobie synka nie ma zadnej od

niego swieczki.I tak żyja wszyscy wkolo mnie kochajac tylko tych zyjących w realnym

swiecie..Nie umiem sobie z tym poradzic..zycie niestety toczy sie dalej a moj swiat sie

chyba zatrzymał.Wydawało mi sie ze juz sobie z tym poradziłam ale jednak chyba

nie..POZDRAWIAM ANIOLKOWE MAMY I TATUSIOW...Nie wszystkie Aniolki ic mają.. 


  Temat Autor Data
*  rozpadam się na milion kawalków a tylko serce całe i boli... Patrycja 31-07-2006 23:00
  Re: rozpadam się na milion kawalków a tylko serce całe i boli... Anka 01-08-2006 08:58
  Re: rozpadam się na milion kawalków a tylko serce całe i boli... Agata J 04-08-2006 19:21
  Re: rozpadam się na milion kawalków a tylko serce całe i boli... sara 08-08-2006 13:51
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora