dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

Re: rozpadam się na milion kawalków a tylko serce całe i boli...Hits: 181
Anka  
01-08-2006 08:58
[     ]
     
Patrycjo, wiem ze to tak boli, boli zapomnienie, to sa nasze dzieci i one zawsze beda w

naszych sercach! To taka trudna milosc - na odleglosc, ogromna tesknota, jedynie wiara

pozwala zyc nadzieja ze kiedys sie zobaczymy. Ktos kto tego nie przezyl nigdy nie zrozumie,

ale przeciez nikomu tego nie zycze zeby musial takie cos przezywac, zazdroszcze kolezankom

dla ktorych maciezrzynstwo to radosc, dla ktorych oczywiste ze ciaza konczy sie szczesliwym

porodem, zdrowym maluszkiem. Mam wrazenie ze moj swiat i ich to dwa zupelnie rozne swiaty.

Mnie tez ludzie mowia "bedziecie jeszcze miec dzieci" i ja naprawde w to wierze,

ale my juz mamy dwojke dzieci, to takie trudne doswiadczenie, to tez macierzynstwo,

niezroumiale dla wielu ludzi.
Chcialabym miec przy sobie moje dzieci, opiekowac sie

nimi, byc z nimi, ale nie jest to mozliwe, smutek coraz bardziej wylewa sie ze mnie.

Pamietaj ze nie jestes w tym przezywaniu odosobniona.
(****) dla naszych Aniolkow 
Anka

  Temat Autor Data
  rozpadam się na milion kawalków a tylko serce całe i boli... Patrycja 31-07-2006 23:00
*  Re: rozpadam się na milion kawalków a tylko serce całe i boli... Anka 01-08-2006 08:58
  Re: rozpadam się na milion kawalków a tylko serce całe i boli... Agata J 04-08-2006 19:21
  Re: rozpadam się na milion kawalków a tylko serce całe i boli... sara 08-08-2006 13:51
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora