dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

Taka nam ciężko bez Ciebie...Hits: 832
Jola mama Cyprianka  
27-12-2005 12:15
[     ]
     
To był 8

września...Byłam w 8 miesiącu ciąży ,już nawet planowaliśmy chrzciny na święta!Kolejna

standardowa wizyta u lekaża i nagle to jego spojrzenie i nasz niepokój,a potem już tylko te

straszne słowa"państwa dsziecko będzie miało wadę serca"pocieszaliśmy się że to

jeszcze nie wyrok że tyle ludzi żyje po operacjach,szukaliśmy podobnych przypadków wśród

znajomych,to zawsze daje nadzieje!mimo że jesteśmy z Małopolski Cyprianka rodziłam w Łodzi w

ICZMP.23 pażdziernik 15.45 prawie nasza 6 rocznica ślubu-piękny prezent!!! Był taki

słodki!!! Pierwsze dni umijały w błogim spokoju że może wszystko się ułoży że może to jakaś

straszna pomyłka?!niestety dwa dni póżniej zaczeły sie problemy!diagnoza była straszna HLHS

brzmiało jak przekleństwo jak straszne zaklęcie!momo to byłam z Maluszkiem 24 godz na dobę

karmiłam przebierałam tuliłam..Jedne z najpiękniejszych dni w życiu!operację wyznaczono na

13 listopada na godz 9.00.Wniedzielę byli u nas dziadkowie zobaczyć wnuczka moja starsza

córeczka zobaczyć braciszka,byliśmy wszyscy razem-ostatni raz!!!!11 listopada ochrzciliśmy

synka Cyprian Błażej miał być wyjątkowy!w końcu nadszedł dzień z którym wiązaliśmy wielkie

nadzieje jak również ogromne obawy...NIE POTRAFIŁAM SIĘ NAWET Z NIM POŻEGNAĆ TAK BYŁAM

PRZERAŻONA DZIŚ WIEM ŻE CZUŁAM CO NASTĄPI! OPERACJA TRWAŁA 9 GODZIN,WYSTĄPIŁY JAKIEŚ

KOMPLIKACJE.Po operacji zarządałam żeby mi pokazali Synka-to był straszny widok-takie

maleństwo tak pokrojone!2 godziny póżniej Cyprianek już nie żył.Poinformowano nas o tym w

taki sposób jakby mówiono nam że właśnie zaczęło padać!Do dziś mam żal do tej pani

anestazjolog zero zrozumienia!Ichociaż mineło 2 lata nie mogę zrozumieć jak to się stało

skąd ta choroba,czy napewno zrobiliśmy wszystko żeby nasz Synek żył?!za każdym razem gdy

widzę dwuletnie dzieci zastanawiam się jaki by dziś był?zostały tylko zdjęcia ,ubranka i

wspomnienia...tak bardzo marzę o kolejnym dziecku ale strach jest mocniejszy!!!!może

kiedyś.... 


  Temat Autor Data
*  Taka nam ciężko bez Ciebie... Jola mama Cyprianka 27-12-2005 12:15
  Re: Taka nam ciężko bez Ciebie... renia 27-12-2005 21:53
  Re: Taka nam ciężko bez Ciebie... ussa77 28-12-2005 11:09
  Re: Taka nam ciężko bez Ciebie... lela 09-01-2008 16:00
  Re: Taka nam ciężko bez Ciebie... iza 28-12-2005 11:52
  Re: Taka nam ciężko bez Ciebie... ania29 28-12-2005 17:10
  Re: Taka nam ciężko bez Ciebie... jola76 29-12-2005 23:22
  Re: Taka nam ciężko bez Ciebie... 30kwietnia 02-01-2006 10:08
  Re: Taka nam ciężko bez Ciebie... aniula05 09-01-2008 17:13
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora