dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

...chcę ostrzec...tyczy błędu medycznego!Hits: 1622
ryba  
23-10-2006 20:13
[     ]
     
...szukałam pomocy ...myślałam o stowarzyszeniu obrony praw pacjentów...odp.mi Pan dok. Frankowicz z Tarnów ...to daleko aż pod Rzeszowem prawie ..ten człowiek nie ma nic wspólnego z pomocą poszkodowanym..wyciąga kasę na rzekomą opinię lekarską w sprawie...wzął od nas 2 tys. zł trzy lata temu ..żadnej opini nie wydał kazał sobie przyjeżdzac po to aby dwa zdania napisac drukiem np. do prokuratury...a my mieliśmy 600 km do pokonania...wmawiał nam że najpierw trzeba wyciągnąc kasę od ubezpieczyciela...chciał od tego 30% jak nic nie wskurał a sprawę trzeba było oddac do Sądu cywilnego..bo termin uciekał ...to nas zostawił..nie odbierał tel. nie odpisywał i nigdy do nas nie zadzwonił ...sami znaleźliśmy adwokata który nam pomógł ...a on nam wyjaśnił że taka opinia jak jego nie jest honorowana w żadnym Sądzie ani gdzie indziej ...błądziliśmy a on to wykorzystał..kazał sobie obiadki stawiac ..za podróż płacic I klasą itp.uważajcie on to robi pod szyldem Stowarzyszenia...Jedynie stowarzyszenie Adama Sandauera..może wam wskazac adresy biura ...czy adwokatów którzy tym się zajmą...my zostaliśmy oszukani...zresztą na stronie gł. stowarz. Pana Sandauera inni też o tym ostrzegają ....w takiej tragedii a jeszcze nas oszukał liczył że łatwo wyciągnie kasę ...widac na wszystkim ludzie potrafią zarobic . 
Bartczak

  Temat Autor Data
  Re:Do Ryby ryba 24-10-2006 09:34
  ...do Dagmary ryba 24-10-2006 09:35
  ...do Dagmary ryba 25-10-2006 12:59
  Re: ...do Ryby dagmara 25-10-2006 17:49
  ...do Agnieszki ... ryba 14-11-2006 06:54
  Do Ryby AgnieszkaU 14-11-2006 12:48
  ...do Agnieszki ryba 14-11-2006 19:20
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora