dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Nasza Antosia stałą sie Natanielkiem - Potrzebna mi wasza radaHits: 85
angel.mp  
20-11-2012 00:07
[     ]
     
Spieramy sie z męeżem czy zabrać Eryka czy nie. Też nie chciałam by pamięć o szkrabach kojarzyła się z trumienką i w sumie chciałam go zostawić w domu . Ale gdy wszedł w trakcie rozmowy gdzie padały słowa "Natanielka pożegnają wszyscy którzy go kochali " ze łzami w oczach powiedział Nie wszyscy Ja nie mogę . I zrozumiałam że nie mogę mu zabronić .Strasznie się boję jaka będzie jego reakcja ,wytłumaczyłam mu jak bedzie to wszystko wyglądało sprowadziłam wszystko do formy symbolu ani razu nie zapytał czy w teumience będzie Natuś .Narysował dla maluszka rysunek tak jak to robi dla siostry .Nawet zapytał czy Emilka tez miała takie pożegnanie i czemu jego tam nie było , wytłumaczyłam że uznałam że jest za malutki .A on odpowiedział mamo czemu bo byś płakała przecież i tak płaczesz i ja to widzę . Ale wiem że wtedy postąpiłam słusznie bo musiało minąć trochę czasu nim chciał iśc na grobek naszej królewny a ja go nie zmuszałam .Może dzięki temu że wie co to znaczy jak odchodzi mały członek rodziny teraz widzi wszystko inaczej . Czwartek się zbliża i oby siły starczyło . 
angel.mp
Mama Emikli (+02,10,2009)aniolkowych kruszynek (+10 tydz) (+7 tydz )(+ 5 tydz) i ziemska mam Eryka
Ciocia aniołka Natanielka(+14.11.2012 )
http://emilkapiniaz.pamiet

  Temat Autor Data
*  Re: Nasza Antosia stałą sie Natanielkiem - Potrzebna mi wasza rada angel.mp 20-11-2012 00:07
  Re: Nasza Antosia stałą sie Natanielkiem Paulina14.11 12-01-2013 19:33
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora