dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Każdy z nasHits: 304
Renka  
06-02-2012 21:06
[     ]
     
Witam. Mam na imię Renata, straciłam córkę 7 lat temu, miała tylko 8 lat. Dziś jestem członkiem Fundacji Każdy z nas, która pomaga takim jak ja ale i dzieciom osieroconym, prowadzimy też portal www.kazdyznas.pl Nie wstydzę się pisać i mówić o śmierci, o tym co mi dała i co mi zabrała, bo wiem, że to pomaga innym. Album Wspomnień na portalu - zdjęcia, do których można mieć tylko swój dostęp, Mail w zaświaty - jakże to lżej kiedy piszę listy do swej córki i je wysyłam, wierzę, że ona je czyta, zbiera i przepasuje je różową wstążeczką. To pomaga mi normalnie żyć, bo wiem, że nie jestem sama, bo każdy z nas przechodził śmierć kogoś bliskiego. Blog - pamiętnik bez kartek, to co boli, to co raduję wylewam tam, ktoś wejdzie, zostawi ciepły komentarz, poda dłoń, otrze łzę i znów pokazało się słonko na niebie mej żałoby. Bo żałoba wciąż trwa, trwa dopóki ja żyję.
Kochani rodzice chcę was tam zaprosić, chcę abyśmy współpracowali razem wspólnie, i dali odrobinę radości dzieciom, którzy stracili nie tylko rodziców ale też i brata czy siostrzyczkę. 


  Temat Autor Data
*  Każdy z nas Renka 06-02-2012 21:06
  Re: Każdy z nas jolek 07-02-2012 10:10
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora