dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

POMOCY!! CZY KTÓRAŚ Z WAS STRACIŁA DZIECKO PRZEZ KRWIAKI I SKRZEPYHits: 344
monika_84  
14-12-2010 17:38
[     ]
     
Proszę o pomoc. Moja ciąża od samego początku była zagrożona w 6 tc dostałam plamień wylądowałam na tydzień w szpitalu leki na podtrzymanie duphaston. Potem 3 tyg w domu. W 10 tc z mocnym krwawieniem połączonym z licznymi skrzepami znów trafiam do szpitala USG wyrocznia udało się dzidziuś żyje 2 tyg w szpitalu wypis 4 dni w domu i w 12 tc znów potężny krwotok połączony z utratą przytomności. Od tamtej pory 3 m-ce leżenia plackiem w szpitalu. Od 16 tc zaczęło się polepszać lekarze mówili że kryzys za nami w 23 tc dostałam silnej akcji skurczowej przez 5 dni dostawałam dożylnie fenoterol+izoptin, zastrzyki z magnezjum i raz kroplówke lityczną nie przechodziło. Mój Antoś urodził się w 23tc, i 2 dni, żył tylko 20 min. Był pięknym chłopcem ważył 640 gr i miał 29cm długości. Jeśli któraś z was przeżyła coś podobnego proszę o odpowiedź co dalej czynić w takiej syt, jakie badania wykonać i czy można być jeszcze w szczęśliwej ciąży. Dziękuje i pozdrawiam 


  Temat Autor Data
*  POMOCY!! CZY KTÓRAŚ Z WAS STRACIŁA DZIECKO PRZEZ KRWIAKI I SKRZEPY monika_84 14-12-2010 17:38
  Re: POMOCY!! CZY KTÓRAŚ Z WAS STRACIŁA DZIECKO PRZEZ KRWIAKI I SKRZEPY mamaMateusza 14-12-2010 17:50
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora