dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

PROŚBA O POMOCHits: 546
Justyna87  
04-11-2010 23:18
[     ]
     
Witam
Piszę do Państwa z ogromną prośbą.
Mam na imię Justyna i jestem studentką V roku psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Od kwietnia tego roku pracuję w Klinice Ginekologii i Położnictwa w Bytomiu (na razie to wolontariat), gdzie zajmuję się terapią zajęciową. W najbliższym czasie otworzymy tam też stowarzyszenie i grupę wsparcia dla rodzin po stracie, w planach jest też portal internetowy.
O co proszę?

Piszę z prośbą o pomoc. Temat mojej pracy magisterskiej poświęcony jest sposobom przeżywania żałoby po stracie dziecka nienarodzonego przez ojców. Uważam, że to bardzo ważny temat, do tej pory mocno zaniedbywany, a przecież to nie tylko Kobieta-Matka traci swoje Maleństwo, Ojciec również. I dlatego właśnie to chciałabym opisać, a później, na podstawie badań, opracować nowy program pomocy parom dotkniętym taką stratą. Jestem bardzo w to zaangażowana i wiem, że taką formą pracy i niesienia wsparcia chcę się w przyszłości zająć. Mam jednak spory problem z zebraniem danych – muszę mieć dane od 30 – 50 ojców, inaczej praca „nie przejdzie”, kończy się czas przewidziany na zebranie danych. W związku z tym zwracam się z prośbą o kontakt Panów, którzy zechcieli by mi pomóc i wypełnić kilka ankiet.
Prawdopodobnie konieczna będzie modyfikacja tematu i objęcie badaniami także Mam, które straciły swoje Dziecko, dlatego wszystkie Panie, które mają ochotę pomóc, także proszone są o kontakt.
Mój e-mail - sysa6@o2.pl
gg - 28855838

Z wyrazami szacunku - Justyna 
gg 28855838
Ostatnio zmieniony 07-11-2010 10:50 przez justus

  Temat Autor Data
*  PROŚBA O POMOC Justyna87 04-11-2010 23:18
  Re: PROŚBA O POMOC Dodis 07-11-2010 10:16
  Re: PROŚBA O POMOC zorka 08-11-2010 10:23
  Re: PROŚBA O POMOC Justyna87 08-11-2010 11:56
  Re: PROŚBA O POMOC Dodis 08-11-2010 14:41
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora