dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

tak sobie napisłam...Hits: 547
kalina_19  
01-05-2010 14:42
[     ]
     
kiedy tak czytam wszytskie historie, boli mnie bardzo ,bardzo serce.zastanawiam sie po co tyle aniołów jest potrzebne bogu? po co

kiedy patrze na synka jak spi w łózeczku na jego rączki buzie ,mysle nigdy nie było mi tego zaznac z maksem.
codziennie rano kiedy sie budze widze małego misia z niebieska kokardka( ktorego dostałam od niego ) zdjecie z usg i...urne-urne chyba najwiekszy skarb jaki mi został .

czasem mam ochote wcisnac jak głeboko do szafy bo juz niechce pamietac,niechce płakac, niechce aby mnie bolało.
ale nigdy tego bym nie mogła zrobic prrzeciez to moje dziecko musi stac na najlepszym miejscu.

.wczoraj moj syn mikołaj (lat6) bił sie z michałem (maz) ja myłam naczynie i słysze mojego synka ;ratunku aniołku ratunku moj braciszku dodaj mi sił uratuj mnie maksiu. mh... bił sie z moim mezem nie poszłam tam zobaczyc co robia, zreszta nie dałam bym rady nic widziec miałam oczy zapłakane.
myslałam ze czas pomoze mi odrobinke zapomniec bo to juz przeciez 18 miesiecy a ja? codziennie mysle i wspominam i czuje z dia na dzien jak wcale sie nie oddala a przybliza.wszytko dokładnie pamietam... 
mama mikołaja,igora i aniołka maksia36tydz http://maksymilianmikolajzapasnik.pamietajmy.com.pl/index.php?m=Obituaries&a=Detail
Ostatnio zmieniony 01-05-2010 14:43 przez kalina_19

  Temat Autor Data
*  tak sobie napisłam... kalina_19 01-05-2010 14:42
  Re: tak sobie napisłam... Joannap 04-05-2010 21:32
  Re: tak sobie napisłam... Nadia7 06-05-2010 10:17
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora