dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

09.04.2010 Piątek kolejne spotkanie rodziców po stracie w WarszawieHits: 137
natkaszczerbatka  
08-04-2010 13:20
[     ]
     
W piątek 9 kwietnia 2010 w Ko?ciele oo. Dominikanów (ul. Dominikańska 2, Służew ) odbędzie się kolejne spotkanie rodziców po stracie. Jest ono skierowane do rodziców po stracie dziecka niezależnie od okoliczności i od wieku.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30 Mszą Św w kaplicy na parterze budynku klasztornego (wejśie przy furcie klasztornej, obok kancelarii parafialnej). Potem rozmowy i dzielenie się - w pomieszczeniu biblioteki parafialnej, w budynku duszpasterskim.

Spotkanie rozpocznie Msza ?w. – odprawiana specjalnie dla nas – to wyj?tkowa Msza. W trakcie Mszy b?dzie możliwość modlitwy w poszczególnych intencjach – was, i waszych dzieci – będzie można wspólnie je wypowiedzieć w czasie modlitwy powszechnej.

Po Mszy – odbędzie się spotkanie w bibliotece ok. godz. 18.15 – to informacja dla tych, którzy mogą nie móc być na Mszy bądź z różnych powodów nie są nią zainteresowani. Na spotkaniu obecny jest ksiądz, jednak jest ono przeznaczone nie tylko dla osób wierzących. Zapraszam wszystkich!

Pozdrawiam i liczę na obecność tak samo liczną jak poprzednio! Wszelkie pytanie i propozycje pomocy piszcie na adres dlaczego@dlaczego.org.pl

Na poprzednim spotkaniu padł pomysł przyniesienia lampek oraz zdjęć dzieci. Nie wiem jak to wypadnie w praktyce .... nie wiem jak dużo będzie fotografii ... mam nadzieję, że wspólnie przed mszą nam się uda ustalić wszystko, jak nie to mam nadzieję, że na spotkaniu omówimy tę sprawę.

Pozdrawiam. Ania 


  Temat Autor Data
*  09.04.2010 Piątek kolejne spotkanie rodziców po stracie w Warszawie natkaszczerbatka 08-04-2010 13:20
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora