dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

kolejne święta, kolejne miesiące smutku..Hits: 194
mamamajusi  
02-04-2010 20:12
[     ]
     
Mimo, że minęło już 3 lata i 8 mies od śmierci mojej królewny Majeczki to nadal bardzo boli. Każde święta są dla mnie bbb smutne..nie umiem się cieszyć tak jak kiedyś... mimo, ze mam 2 synków to staram się dla nich. Może dlatego, że po śmierci Majusi i rok po rozwodzie nadal wszystko mnie boli. Mam ochotę zacząć krzyczeć jak boli ale jednocześnie nie umiem wydobyć z siebie tego krzyku. Staram się trzymać ale jak pomyślę jak to kiedyś wspaniale było to tęsknię do tego. Do przedświątecznej radości, przygotowań itp..a teraz dla mnie dzień jak co dzień ale bardziej boli. Jak są składane życzenia świąteczne to zawsze łzy mam w oczach, w gardle mnie ściska a serce wali tak jak bym się czegoś bała. Dlaczego tak jest?? Dlaczego to boli?? Dlaczego musiałam przeżyć śmierć własnego dziecka, rozwód i zostałam sama z 2 dzieci??? Po co to wszystko?????? Te i miliony innych pytac co chwilę??
Kocham Cie mój skarbie...Jak byś wyglądała, jak byś się uśmiechała, jak byś się bawiła ze swoimi braćmi??? Zawsze jak lub dlaczego???
BOLI
Kocham Cię Majusiu (**************)

http://www.swiatelkapamieci.pl/2006/1368-pamieci--maja-wak-14082006-23082006.html#addcomments 


  Temat Autor Data
*  kolejne święta, kolejne miesiące smutku.. mamamajusi 02-04-2010 20:12
  Re: kolejne święta, kolejne miesiące smutku.. sylwia1975 02-04-2010 20:23
  Re: kolejne święta, kolejne miesiące smutku.. Joannap 02-04-2010 21:02
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora