dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

do izaina , prosze o kontakt jesli mozeszHits: 269
patrycja grzybowska  
19-03-2010 15:40
[     ]
     
kochana wiesz cos mnie tak tkneło i jakis dreszcz mna poruszyła jak napisałas te daty sa prawie równe , i to jakby mnie taka fala goracych uczuc oblała jakby nagle pojawił sie ten przeogromny ból , bardoz mocno cie kochanie przytulam , i chetnie z toba porozmawiam zawsze , jesli masz ochote pisz na gg 13834935, zawsze chetnie wysłucham , nie ma to jak zrozumienie mamy po stracie , a czy kiedys ból minie , zagoi rany w nas , nie wiem , nie prosze Boga o wiecej jedynie o to aby ten Aniołek który był mu potrzebny w niebie opiekował sie nami , i zeby wspomnienia o nim nigdy nie uleciały . Wiem ze zyje w mom sercu cały czas , od chwili gdy zobaczyłąm magiczne 2 kreseczki na tescie. Wiesz ból chyba troche sie stłumi , u mnie dopiero gdzies tak po 2 latach , ból sie schował , ale rana krwawi co jakis czas , boli , to jest tak jak z blizna , jesli ma byc zmiana pogody boli tak samo jesli ja mysle o moim synku ciagle to ona jest odczuwalna ale juz nie boli . Kocham cie Andrzejku 
mama- ANDRZEJKA ur.w 24 tyg.ciązy (ur.30.11.2006- zm. 3.12.2006)
mama 6 letniej Amelki
i malutkiego Antosia

  Temat Autor Data
*  do izaina , prosze o kontakt jesli mozesz patrycja grzybowska 19-03-2010 15:40
  Re: do izaina , prosze o kontakt jesli mozesz izaina 29-03-2010 13:17
  Re: do izaina , prosze o kontakt jesli mozesz patrycja grzybowska 29-03-2010 19:37
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora