dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

cierpienie dziecka spowodowane glupota lekarza...Hits: 464
Wioleta22  
28-01-2009 19:30
[     ]
     
Pomozcie,moj synek zmarl 23.12.2008 mial powazna zlozona wade serca jedna z nich byl wspolny pien tetniczy,to byla przyczyna zgonu.moze prosciej,wada ta polegala na tym,ze od serca powinny odchodzic dwie tetnice a w serduszku mojego synka odchodzila jedna.jakim cudem lekarze tego nie zauwazyli robiac usg?
w drugiej dobie zycia jeszcze w szpitalu moj maly zaczal bardzo plakac wrecz nie szlo go uspokoic.zaczal bardzo zle oddychac-jego oddech byl bardzo szybki.kolor skory dziwny-siny. wezwalam lekarza pediatre,zignorowal to. prosilam zeby go zbadal lecz pani doktor byla zla,ze ja sie obudzilo.stwierdzila,ze malemu jest za cieplo a placze,bo jest glodny.zakroplila mu nosek i poszla dalej spac...rano gdy zabrano go na echo serca okazalo sie,ze sie dusil i musi zostac podlaczony do respiratora.w dokumentacji po jego smierci wyczytalam,ze mial drgawki i dostawal leki przeciw bolowe.
w jaki sposob ta lekarka moze poniesc odpowiedzialnosc za cierpienie mojego synka i za zignorowanie mojej prosby.
prosze pomozcie mi...wolala ona spac niz zbadac malenstwo przeciez to jej obowiazek.
wioleta mama 2-letniej zuzi i kubusia aniolka 


  Temat Autor Data
*  cierpienie dziecka spowodowane glupota lekarza... Wioleta22 28-01-2009 19:30
  Re: cierpienie dziecka spowodowane glupota lekarza... jolek 28-01-2009 19:54
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora