dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

DziękujęHits: 429
wronka  
05-09-2007 12:24
[     ]
     
Kochani rodzice! może te słowa są niepotrzebne, ale chciałam, abyście wiedzieli, ze ktoś "z boku" jest z Wami.Stronę tę odwiedzam już od kilku miesięcy,czyli odkąd w moim mieście zaczęliśmy zakładać hospicjum domowe. Chcemy też utworzyć grupę wsparcia dla osób,których bliscy odeszli i osieroconych rodziców.W tym miejscu chcę Wam bardzo podziękować za Wasze wypowiedzi,uczucia i to,czym dzielicie się na łamach forum. Dzięki temu być może unikniemy wielu błędów w trakcie tworzenia grup wsparcia i zadawania niepotrzebnych ran. To prawda-nie wiadomo co powiedzieć ani jak się zachować wobec tych, których maleństwa są w Niebie.Sama nie wiedziałam, co robić, gdy dwoje nienarodzone dzieci mojej siostry odeszło.Jestem tylko ciocią i choć bardzo bolało-nie zrozumiem bólu ich matki.Nieraz zdarza się,że płaczę z Wami i tak bardzo chciałabym Was przytulić, porozmawiać czy pomilczeć o Waszych Aniołkach. 15 października zapalę znicz i szczególnie wtedy będę z Wami. A to dla Waszych dzieci i dla moich siostrzeńców (*) 


  Temat Autor Data
*  Dziękuję wronka 05-09-2007 12:24
  Re: Dziękuję herzig 13-09-2007 03:01
  Re: Dziękuję monika14 13-09-2007 10:00
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora