dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Co się ze mną dzieje,gdzie szukać pomocy???Hits: 179
Karolina  
14-07-2007 15:58
[     ]
     
Witaj kochana
Urodzilam swojego synka juz ponad poltora roku temu.Odszedl ,a ja musialam "jakos sobie radzic".Szybko wrocilam do pracy,do codziennych obowiazkow,zeby o tym tyle nie myslec,zeby jakos zagluszyc ten bol,pustke.Minelo juz tyle miesiecy,odkad Go nie ma ,a ja nadala sobie nie radze,jest mi ciezko.Sa dni kiedy zamykam sie w sobie,unikam ludzi,otoczenia,nic mnie nie cieszy,bez powodu placze bedac np,w sklepie,czy widzac male dziecko lub kobiete w ciazy....
Nie potrafie normalnie funkcjonowac,przebywac wsrod ludzi.Wszyscy ysla,ze jest dobrze,ale nie jest...Postanowilam,ze pojde do psychologa,tylko zaluje ,ze zdecydowalam sie tak pozno.To nie prawda,ze czas leczy rany.Im predzej zdecydujesz sie na pomoc lekarza,tym szybciej dojdziesz do siebie i wrocisz do "zywych".To nie wstyd poprosic o pomoc,przyznac sie,ze samemu ciezko dac sobie rade...Ja doszlam do tego dopiero teraz.Czasami tego typu pomoc okazuje sie niezbedna i jest wybawieniem dla bolacej duszy.Pamietaj,ze na bolace cialo jest lekarstwo,natomiast,gdy boli dusza wszystko traci sens i ciezko jest zyc...Zycze Tobie duzo wytwalosci i sily!!!Oto moj mail gdybys chciala sie do mnie odezwac na priv:Karoli252@wp.pl
Pozdrawiam serdecznie 


  Temat Autor Data
  Co się ze mną dzieje,gdzie szukać pomocy??? weraamela 14-07-2007 14:07
  Re: Co się ze mną dzieje,gdzie szukać pomocy??? siecieszki 14-07-2007 14:21
  Re: Co się ze mną dzieje,gdzie szukać pomocy??? weraamela 14-07-2007 14:27
  Re: Co się ze mną dzieje,gdzie szukać pomocy??? AgnieszkaM...H...B... 14-07-2007 15:29
*  Re: Co się ze mną dzieje,gdzie szukać pomocy??? Karolina 14-07-2007 15:58
  Re: Co się ze mną dzieje,gdzie szukać pomocy??? Keffika 14-07-2007 16:55
  Re: Co się ze mną dzieje,gdzie szukać pomocy??? Diana 14-07-2007 21:25
  Drogie Aniołkowe Mamusie... weraamela 14-07-2007 22:09
  Re: Drogie Aniołkowe Mamusie... Kozica 17-07-2007 19:41
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora