dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Dziękuje Kochanym Anielskim Ciocią.Hits: 282
malineczka  
27-02-2007 17:00
[     ]
     
Nie umiem wyrazić mojej wdzięczności za opiekę nad mojąMalineczką i za ciepłe słowa dla mnie.
Kochane jestem po operacji która była dla mnie takim otwarciem drzwi do zdrowia i za kilka miesięcy może uda się . . . .Bardzo bałam się oddziału na którym Bóg zabrał Kasię do Domu Swego,ale położne były poprostu super wszystko było ok do pewnego dnia .
Pierwszego dnia dziewczyna urodziła dziewczynkę i jej nie chciała ,moja myśl była aby wziąść tą kruszynkę bo jak ma tu zostać .Ale była jakaś pani i powiedziała aby mama podpisała dokumenty jeżeli jest pewna swej decyzji ,a maleńka za kilka dni będzie miała nowych rodziców.Serce mi pękało ale pomyślałam sobie dobże że tak szybko będzie w ramionach kochającej mamy niż gdzieś w domu dziecka.
Następny dzień jedna pani poroniła łzy moje na sali pooperacyjnej a jej na korytażu ,druga to samo i trzecia też Boże . . .
Dwie panie szybko poszły tylko poznałam tą trzecią podałam jej nasz adres i za jakiś czas zaprasiłam do nas mam nadzieje że jakoś jej pomogłam.
Kończęto pisanie i jeszcze raz dzzzzziękuje muszę do łóżka pa 
Agnieszka Windorpska

  Temat Autor Data
*  Dziękuje Kochanym Anielskim Ciocią. malineczka 27-02-2007 17:00
  Re: Dziękuje Kochanym Anielskim Ciocią. kfiatek 27-02-2007 22:17
  Re: Dziękuje Kochanym Anielskim Ciocią. Soffija 27-02-2007 22:32
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora