dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

bakterie?Hits: 359
Kamilla  
27-02-2007 15:04
[     ]
     
Dziewczyny, może wy mi pomożecie.
Ostatnio robiłam cytologię. Na wyniku było napisane "nieczytelny z powodu licznych bakterii". Oczywiście przestraszyłam się, bo jakieś bakterie wykryto przy cytologii rok wcześniej ale lekarz powiedział żeby się nie denerwować bo wszystko jest w normie. Teraz za to dostałam jakieś tabletki i wynik wyszedł normalny. lekarz po zbadaniu powiedział, że wszystko jest ok. Ale ponieważ przestałam wierzyć lekarzom po tygodniu poszłam do innego. Zbadał mnie i stwierdził, że mam stan zapalny wywołany prawdopodobnie bakteriami a tabletki, które mu powiedziałam, że brałam nie są wcale na choroby bakteryjne. No i wypisał mi co innego. Po tych tabletkach nie widzę żadnej różnicy. Wyczytałam na jakiej stronie internetowej, że choroby bakteryjne przebiegają bezobjawowo. No i ja nie mam objawów. Nie chciał mi zrobić żadnych badań w tym kierunku, przepisał lactovaginal i powiedział, że może jak się te tabletki skończą "to pomyślimy". Więc mam pytanie, czy któraś z was miała coś takiego? Czy jest możliwe, żeby ewentualne bakterie zaatakowały dziecko w moim brzuszku? Dodam tylko, że na stronie, o której wspomniałam było napisane, że skutecznym sposobem jest sprawdzenie "pH wydzieliny" a lekarstwem jest metronidazol. Czy wiecie coś na ten temat? 
http://lauratremska.pamietajmy.com.pl

  Temat Autor Data
*  bakterie? Kamilla 27-02-2007 15:04
  Re: bakterie? AgnieszkaU 27-02-2007 15:20
  Re: bakterie? DMS 28-02-2007 11:53
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora