dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

ile badań i jakie??????Hits: 331
majka205  
22-02-2007 20:08
[     ]
     
Wspominajac dzień porodu i kazda sekunde tamtych chwil jest mi ciezko i nie potrafie sobie z tym poradzic ,zastanawiam sie jakie badania i ile razy powinny byc wykonane gdy lekarz robiac USG i po chwili oznajmia przykro mi pani dzidzia nie zyje :"( .Dzis szukam odpowiedzi na te pytania i Bardzo prosze napiszcie ile razy wam wykonano badania i jakie ????? ja miałam zrobione jeden raz USG i natym był koniec zadnych kolejnych badan zadnej potwierdzonej diagnozy ani nadzieji .A do szpitala trafiłam bo zaczeło sie jakies plamienie nieregularne bóle .Po usłyszeniu diagnozy od lekarza, czułam ból nie docierało domnie nic oniczym innym nie myslałam w głowie miałam Julke moja malutka córeczke ,niewiem jak to bylo ja czułam pod moim serduszkiem czułam delikatne ruchy niewiem czy to była wyobraznia czy zeczywistosc .cała akcjia porodowa trwała jakies 1,5 godziny ,niewiem jaka jest rzeczywistosc porodu obumarłego dzidziusia słyszałam ze trwa bardzo długo a ja urodziłam szybko?????i nawet nie zdazyłam dostac zadnej kroplówki .Julka urodziła sie w 32 tyg ciazy.Czy tak naprawde Julka musiała zostac Aniołkiem ???????????? 


  Temat Autor Data
*  ile badań i jakie?????? majka205 22-02-2007 20:08
  Re: ile badań i jakie?????? mice'owa 22-02-2007 21:11
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora