dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

przeprosiny dla wszystkich mamus aniolkowHits: 605
peknieteserduszko  
18-11-2006 21:45
[     ]
     
Chcialm serdecznie przeproic wszystkie kobiety ktore urazilam swoim postem......nsprwe chcialam serdecznie prxeprosic.....czasami czlowiek nie dptkniety tragedja nie xdaje sobie w pelni sprawy ze slow ktore wypowiada ze moga urazic.....wiem ze urazilam wiele kobiet zrobilam to nieswiadomie ......przepraszam was serdecznie jestem tylko czlowiekiem nie znacie mnie a jednak przepraszam nie powinno byc tak........naprawde jest mi przykro nie chcialam.....wspolczuje wam choc nie wiem co przezywacie nie mam zielonego pojecia.......mam nadzieje ze jestescie w stanie mi wybaczyc naprawde nie chcialam zranic niczyich uczuc.....jest mi teraz ni8ezmiernie glupio........,,jezeli to cos zmieni to zavhwalam die jak siwinia....i teraz jestek tego w pelni swiadoma i jezeli jeszcze raz prszyjdzie mi do glowy glupi pomysl niech mi ktos utnie jezor...jak wczesniej pisalam poznalam smak bolu.....zmarl moj kochany tatus nie mam po nim tak naprawde nawet zdjecia i to najbardziej mnie boli pamietam tylk0 niektore sytuacje wyrwane zzycia...wiem ze to nike to samo co strata dzieca to0 nie jaz nosilamk 9 miesiecy.....to ie ja pragnelam.........kocfham dzieci chce mniec w przyszlosci i mam nadzieje ze Bog pozwoli wychowywac mi je......wspolczoje wam serdecznie i z calego serducha.......mialam chwile przemyslenia nad tym wszystkim chciala sie wczuc w was...wasze uczucia mimo ze nie mam dzieci przezlo to moje oczekiwania zbyt glrboko poczulam sie jak swinia....ogladalam ostatnio program o was i zrozukialam ......jezeli moge to cierpie razem z waami jakas czescia swojego srca bo Was maytek ten kto nie stracil nigdy nie zrozumie............zapalam swiatelka dla waszych aniuleczkow.........<****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** 


  Temat Autor Data
*  przeprosiny dla wszystkich mamus aniolkow peknieteserduszko 18-11-2006 21:45
  Re: przeprosiny dla wszystkich mamus aniolkow tynka 18-11-2006 23:37
  Re: przeprosiny dla wszystkich mamus aniolkow zorka 19-11-2006 20:22
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora