dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

z dystansem do ludziHits: 511
e+m+A  
29-10-2006 22:53
[     ]
     
Czytam wasze wypowiedzi o tym jak to ludzie krzywdzą nas swoimi głupimi komentarzami ale ja już się chyba nauczyłam, że on po prostu zapomnieli. Dla innych, to że nasze dzidzio zmarło stało się dawno i już należy żyć dalej dla nich to nie problem. Przykład: Po śmierci Amelki koleżanki "płakały ze mną". 2 miesiące później pojechałam do domu i spotkałam się z nimi. Moja przyjaciółka była w ciżąy i w zasadzie cały czas oopow. o tym jak się czuje, jak mała kopie itp. Potem gdy urodziła opow. jak ciężko wychowywać dziecko jak jest fajnie jak je. No i dobrze bo to jej życie tyle że na wszelkie moje wspomnienia o Amelce milczała i mówiła no tak... Nic więcej ani słowa zrozumienia ani pociechy - cisza. Mojej 2 przyjaciółce wysłałam dziś maila i m.in. powiedziałam że jest mi ciężko z okazji 1 listopada i że bardzo tęsknie za córką - nic nie odpowiedziała nawet nie powiedziała zwyczajowego będzie lepiej lub takie inne tam mądrości. Ludzie mają nas w nosie bo mają swoje życie i musimy się do tego przyzwyczaić i już tak nie cierpieć z ich powiodu Powodzenia dziewczyny!! 


  Temat Autor Data
*  z dystansem do ludzi e+m+A 29-10-2006 22:53
  Re: z dystansem do ludzi edyta7705 29-10-2006 23:11
  Re: z dystansem do ludzi mamafilipa 30-10-2006 09:55
  Re: z dystansem do ludzi edka 30-10-2006 19:08
  Re: z dystansem do ludzi aka 30-10-2006 19:28
  Re: z dystansem do ludzi e+m+A 30-10-2006 20:26
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora