dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Wszyscy zapomnieli a ja wciąż cierpieHits: 153
edyta7705  
28-10-2006 22:15
[     ]
     
droga Ewo to ogromne cierpienie które pozostanie z nami do końca naszych dni. Ja straciłam jednego z bliźniaków 4 tygodnie po porodzie. Zył mój kochany Aniołek 28 dni, cierpiał on i my...........On teraz już nie cierpi, przynajmniej nie odczuwa bólu, bo kto wie może też brak mu mamusi, tatusia i braciszka. Na pewno. Czuję to co Ty, te ciągłe momenty porównywania i rozmyślania czy tak samo by się uśmiechał, rozrabiał, mówił mamo, przytulał się...........to pozostanie w nas na awsze........bo odebrano nam połówkę szczęścia, bo jeden bliźniak bez drugiego to nie to samo. Mój syn jest dla mnie całym szczęściem i miłością, ale brakuje mi jego dopełnienia................chce mi się wyć gdy kupuje zabawki, ciuszki i inne rzeczy, a dla drugiego syna znicz, stroik, kwiatek, maskotka, którą ktoś za moment ukradnie. Ja miałam ciągłe wyrzuty sumienia że Konrada przytulam, całuję a Nikodemka nigdy nie dane mi było wziąć na ręce. A ludzie, tak jak piszesz, każą nam cieszyć się tym co mamy. Ciekawe co oni by czuli w takiej sytuacji. Rozumiem Cię doskonale.
Ewo jak masz GG to odezwij się do mnie 1677869
Dla Twojego Aniołka (***) i dla Ciebie kochanie (***) 


  Temat Autor Data
  Wszyscy zapomnieli a ja wciąż cierpie Ewa Ch 23-10-2006 14:26
  Re: Wszyscy zapomnieli a ja wciąż cierpie DMS 23-10-2006 14:32
*  Re: Wszyscy zapomnieli a ja wciąż cierpie edyta7705 28-10-2006 22:15
  Re: Wszyscy zapomnieli a ja wciąż cierpie Alkione 28-10-2006 23:05
  Re: Wszyscy zapomnieli a ja wciąż cierpie mamafilipa 29-10-2006 21:59
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora