dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Podziękowania...Hits: 421
sylwiaewa  
19-10-2006 23:00
[     ]
     
Kochane Aniołkowe mamy. Chciałam Wam bardzo serdecznie podziękować za to, ze jesteście ze mną. Potraficie pocieszyc, wesprzeć. Mogę się tutaj wygadać, napsać co mnie boli, co gryzie. Jestem wdzieczna założycielowi tej strony. To forum bardzo pomaga. Aniołkowe mamy jako jedyne są w stanie zrozumieć mnie najlepiej. Mogę otrzymać zawsze dobre słowo. Potraficie mną otrząsnąć i postawić mnie trochę na nogi. Szkoda, ze rozmawiamy na takim forum dot. straty naszych Aniołeczków.Dziękuję,dziękuję jeszcze raz. Kiedy jestem bliska i to bardzo załamaniu po stracie mojej Mai to piszę wszystko tutaj a Wy zawsze wybijacie mi różne głupoty z głowy. Dziękuję za bardzo Ciepłe meile które dosyaję. Zacytuję kawałek bardzo miłego meila, który dostałam od pewnej Aniołkowej mamy "Kochana Sylwiu
serdeczne dzięki za Twoje ciepło,które już odczuwam
(**************) dla Twojej Mai ona jest bardzo ważna również dla mnie....". Jak to przeczytałam to poczułam, ze choć na chwilę mogę kogoś pocieszyć i połączyć sie wirtualnie w tym smutku z innymi Aniołkowymi mamusiami. To jest bardzo miłe i dziękuję Wam. Wasze Aniołki są z Was bardzo, bardzo dumne. Są dumne z nas, ze jakoś staramy sie trzymać i pocieszać nawzajem i szukać w tej tragedi miłych wspomnień. Dziękuję i serdecznie Was wszystkie całuję.
Dla Waszych Aniołeczków (*)(*)(*)(*)
Dla mojej Mai (*) 


  Temat Autor Data
*  Podziękowania... sylwiaewa 19-10-2006 23:00
  Re: Podziękowania... Ewa41 20-10-2006 11:24
  Re: Podziękowania... Ewa41 20-10-2006 11:25
  Re: Podziękowania... sylwiaewa 20-10-2006 21:18
  Re: Podziękowania... sylwiaewa 20-10-2006 21:18
  Re: Podziękowania... aka 20-10-2006 21:24
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora