dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: jestem nowaHits: 295
sylwiaewa  
05-10-2006 14:54
[     ]
     
Witaj
Mam na imię Sylwia. Jestem Aniołkową mamą. Moja córeczka Maja ur się 14 sierpnia 2006 i zmarła po 9 dniach 23 sierpnia. 43 dni temu odeszła od nas. Urodziłam ją w 33 tc. W ciąży wszystko przebiegało idealnie. wyniki badań i USG super. Moja Maja urodziła się z wadą serca HLHS, wadą przełyku częściowo operowaną i niepełnym kręgu w okolicy lędźwiowej. Nikt wcześniej nic nie mówił, nie wykryto niczego na USG, mimo, iż miałam ich robionych chyba z 5 razy. Urodziła się z 8 pkt. Było tylko stwierdzone, ze ma wadę przełyku, którą można operować i po sprawie. Od razu mi ją zabrali. Nigdy nie miałam jej na rękach, nigdy nie całowałam (inkubator), tylko głaskałm ją i mówiłam do niej. Też zadawałam i zadaję sobie pytanie dlaczego nikt tego nie zobaczył wcześniej?? Ale co zrobić , milion pytań na które nigdy nie poznam odpowiedzi. Taki okrutny los. Zabiera nam najbardziej wyczekiwane słoneczka, najbardziej nam bliskie. Bardzo, bardzo Ci współczuję, ze straciłaś swoją córeczkę. Boleć będzie jeszcze bardzo długo i nigdy nie przestanie, tylko moze się ból zmniejszyć, ale trzeba jakoś żyć, przynajmniej się tarać. Bóg Cię jeszcze wynagrodzi i ześle Ci ślicznego, zdrowego bobaska a Twój Aniołek będzie zawsze nad Wami czuwał. Uśmiechaj się do swojego Aniołka- ona teraz tego potrzebuje. Chce widzieć swoją mamusie uśmiechniętą a nie zapłakaną. Trzymaj sie jakoś. Pisz na forum, co Cię boli, zastanawia, a my Aniołkowe mamy postaramy Ci się jakoś pomóc i wspierać, tak jak każda z nas tego teraz potrzebuje. My się najlepiej rozumiemy, My- Aniołkowe mamy. Całuję mocno.
Sylwia-mama Aniołka Mai (*)
Dla Twojego Aniołka (*)
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec392.htm 


  Temat Autor Data
  jestem nowa Kamilla 05-10-2006 14:25
*  Re: jestem nowa sylwiaewa 05-10-2006 14:54
  Re: jestem nowa Alkione 05-10-2006 15:32
  Re: jestem nowa GrzAnka 05-10-2006 15:33
  Re: jestem nowa basiamamalaury 05-10-2006 15:53
  Re: jestem nowa renia 05-10-2006 22:46
  Re: jestem nowa zorka 06-10-2006 08:47
  Re: jestem nowa mamafilipa 06-10-2006 11:43
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora