dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: ...jutro umrze mój syn .Hits: 361
ryba  
17-11-2007 09:00
[     ]
     
Witajcie ! Dawno mnie nie było...chciałam Wam powiedziec,że moja sprawa nadal trwa ...następną mam 6 grudnia w "mikołajki " :[
Na ostatniej roprawie...
Powiem tak wyrok w sprawie jeszcze nie zapadł ...jeszcze tylko jedna rozprawa ...moje przesłuchanie...ale przesłuchanie biegłych nic nie wnioslo...nie ma winnych tej śmierci -dziecko tak miało dlatego umarło ...nie wiedzą nawet od czego ...co spowodowało wstrząs ...jednego ponoc są pewni ,ze był to wstrząs anafilaktyczny,ale dlaczego i na co wystąpił nie mają pojecia...
W rozumieniu języka prawniczo-sądowo-adwokackiego nie ma wobec tego związku przyczynowo-skutkowego tzn.skutek tak bo smierc nastąpiła ,ale nie ma przyczyny bo nikt nie jest winny....a dalej to skutkuje tym ,ze wobec tego nie ma mowy o jakimkolwiek zadoścuczynieniu za krzywde moralną ,a juz napewno nie ma mowy o odszkodowaniu...

Także bez sensu jest moje przesluchanie po to tylko aby dokumentacji stało sie zadośc...mam zamiar odmówic skladania zeznań ... bo po co mam opowiadac o swoim bólu przez godzinę po to tylko aby sie napłakac ...aby kogoś wzruszyc to bez sensu jestem i tak dostatecznie zdołowana...to mnie jeszcze bardziej pogrąża psychicznie ....ja piernicze już w tej chwili rycze a co dopiero na myśl o tym ,ze będę musiała całe swoje uczucia wywlec i położyc im na dłoni ....jasny gwint ..

Strasznie mi z tym ciężko ...bo wyjdzie ,że w mikołajki ...w prezenci dla syna będę lac łzy ...aby Sad nie obarczył mnie teraz wszystkimi kosztami za sprawę ...ech :[ 
Bartczak

  Temat Autor Data
  Re: ...jutro umrze mój syndo teresy puma 12-07-2007 22:53
  Re: ...jutro umrze mój syndo teresy Kasiek 14-07-2007 23:47
  Re: ...jutro umrze mój syndo teresy Teresa 15-07-2007 17:25
  Tereniu ... Ilona 13-07-2007 09:28
  Re: ...jutro umrze mój syn hengol 13-07-2007 13:12
  Re: ...jutro umrze mój syn Teresa 13-07-2007 16:27
  Re: ...jutro umrze mój syn . dolores1 08-08-2007 02:14
*  Re: ...jutro umrze mój syn . ryba 17-11-2007 09:00
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora