dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Wady nie musza sie powtórzyć:)Hits: 225
mamantos  
25-09-2007 11:24
[     ]
     
witam was :)
Dziekuje za miłe słowa, jednak boje sie każdego dnia, czy dziecko jeszcze zyje, ale ono chyba wyczuwa moją niepewność i zazwyczaj w tym momencie zasuwa mi małego kopasa:) Jest kochaniutkie:)
Mam kolejna dobra wiadomość, w zeszłym roku, jak byłam w szpitalu z Antoskiem, poznałam Lile... U jej dzidzi podejrzewali, ze nie ma nerek.. Nadszedł wrzesień, czas porodu, Jagoda sie urodziła bez nerek i niestety żyła tylko 2 godziny:( Ja byłam wtedy dla niej dużym wsparciem, rozumiałam ją najbardziej na świecie, bo 3 miesiące wcześniej ja straciłam swojego malucha...Lila z mężem szybko zabrali sie za rodzeństwo dla Jagody... Na poczatku stycznia sie dowiedziałam, że Lil jest w ciąży, cieszyłam się bardzo i ją wspierałam. Lila całą ciąże mocno przeżyła, bała sie każdego badania, co przyniesie nowy dzionek... 6 września 2007 Lil urodziła przepiekna córcie, zdrową jak rybunia....
Także to jest kolejna nadzieje, że wady nie muszą sie powtórzyć....
Pozdrawiam i życze duzooooo nadzieji:)
MAdzienka
mamka małego pysia 28 tydzień ciąży
i aniołka Antośka +19.06.2006
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec395.htm 


  Temat Autor Data
  wada serca nie musi sie powtórzyć:)mam dobre wiadomości... mamantos 13-09-2007 15:28
  Re: wada serca nie musi sie powtórzyć:)mam dobre wiadomości... martuś85 13-09-2007 16:50
  Re: wada serca nie musi sie powtórzyć:)mam dobre wiadomości... Soffija 14-09-2007 14:25
  Re: wada serca nie musi sie powtórzyć:)mam dobre wiadomości... ewab 14-09-2007 15:24
  Re: wada serca nie musi sie powtórzyć:)mam dobre wiadomości... maria 24-09-2007 10:41
*  Wady nie musza sie powtórzyć:) mamantos 25-09-2007 11:24
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora