dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

wada serca nie musi sie powtórzyć:)mam dobre wiadomości...Hits: 629
mamantos  
13-09-2007 15:28
[     ]
     
witam
Jestem Madziena, pisałam wczesniej pod nickiem madjak, ale ze zagubilam gdzies haslo, wiec zalozylam nowe konto. Dla przypomnienia, w zeszłym roku byłam w ciąży z Antośkiem...a 20 tyg ciąży dowiedzieliśmy sie ze nasz synus ma wade serduszka tga+vsd... były słabe przepływy... wierzyliśmy do końca ze sie uda, jednak w 36 tygodniu ciąży 19 czerwca 2006 Antos obumarł w moim łonie. Tak szczerze, zeszły rok był koszmarny dla nas.....Od września zaczęlismy sie starac o rodzeństwo dla Antośka... do marca nic nam nie wychodziło:( juz nachodzily mne mysli, ze pewnie juz nie bede mogla miec dzieci itd.... Jednak udalo się, teraz jestem w 26 tygodniu ciąży, termin porodu mam na 20 grudnia....:)3 tygodnie temu byliśmy na badaniu połówkowym, Pani zaczęła od badania serduszka i sie okazało, że wszystko jest w należytym porządku... nie ma żadnych wad, dzidzia rośnie jak na drożdzach.... i my odetchnęliśmy z ulgą:) Choć na chwilunie, bo strach nam towarzyszy bez przerwy... Wieć ta moja wypowiedzią, chciałam zasiać w Was ogrom nadzieji, ze wady nie musza sie powtarzać:)Trzymajcie za nas kciukasy:)
Całusy dla wszystkich mam starająch, będących w ciąży i oczywiscie mamek naszych aniołków:))
Madzienka małego pysia w brzusio(26 tydzien)
i kochanego aniołka Antoska +19.06.2006
http://www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec395.htm 


  Temat Autor Data
*  wada serca nie musi sie powtórzyć:)mam dobre wiadomości... mamantos 13-09-2007 15:28
  Re: wada serca nie musi sie powtórzyć:)mam dobre wiadomości... martuś85 13-09-2007 16:50
  Re: wada serca nie musi sie powtórzyć:)mam dobre wiadomości... Soffija 14-09-2007 14:25
  Re: wada serca nie musi sie powtórzyć:)mam dobre wiadomości... ewab 14-09-2007 15:24
  Re: wada serca nie musi sie powtórzyć:)mam dobre wiadomości... maria 24-09-2007 10:41
  Wady nie musza sie powtórzyć:) mamantos 25-09-2007 11:24
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora