dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Re: sydrom retta,czesto rozpoznawany przez lekarzy jako autyzm lub dzieciece porazenie mozgowe.Wystepuje tylko u dziewczynek.Hits: 675
PATRYCJA  
18-11-2008 08:32
[     ]
     
DZIEŃDOBRY MOJA CÓRECZKA PATRYSIA JEST CHORA NA ZESPÓŁ RETTA TERAZ PATRYSIA MA 9 LAT MAJĄC 2 LATKA ZACZEŁY SIE KŁOPOTY ZE ZDROWIEM I ROZWOJEM MOJEJ CÓRECZKI ZACZEŁY SIĘ WIZYTY PO LEKAŻACH KTURZY STAWIALI DIAGNOZE AUTYZM I PRZEZ 2 LATA BIEGANIA PO LEKARZACH NIEWIEDZIAŁAM CO TAK NAPRAWDE DOLEGA MOJEMU DZIECKU I CZEMU TAK GWAŁTOWNIE COFA SIĘ W ROZWOJU W TYM CZASIE JAK U PATRYCJI POJAWIŁ SIĘ REGRES I CHOROBA DAŁA ZNAĆ O SOBIE JA PRZEBYWAŁAM W SZPITALU PONAD MIESIĄC CZASU URODZIŁAM DRUGIE DZIECKO SYNKA A PATRYSIA BYŁA W TYM CZASIE POD OPIEKĄ CICI GDY WRUCIŁAM ZE SZPITALA PATRYCJI STAN POGORSZYŁ SIĘ DO TEGO STOPNIA ŻE CAŁKIEM ZAMKNEŁA SIĘ W SOBIE ŻYŁA W SWOIM ŚWIECIE NIE BOŁO Z NIĄ ŻADNEGO KONTAKTU WINIŁAM SIEBIE ŻE TO PRZEZEMNIE PATRYSIA SIĘ ZAMKNEŁA W SOBIE I PRZESTAŁA MUWIĆŻE JĄ NA TAK DŁUGO ZOSTAWIŁAM SAMĄ W PUŻNIEJSZYM CZASIE TRAFILIŚMY DO CENTRUM ZDROWIA W WARSZAWIE I ODRAZU DIAGNOZA PUŻNIEJ BADANIA GENETYCZNE KTURE JASNO POTWIERDZIŁY ZESPÓŁ RETTA PRZEŻYŁAM SZOK POPROSTU NIE MOGŁAM UWIEŻYĆ CZEMU .NIGDY DO KOŃCA NIE POGODZE SIĘ Z TYM ŻE PATRYSIA JEST CHORA ALE ROBIE WSZYSTKO ŻEBY JEJ POMUC OBECNIE PATRYSIA OD DWUCH LAT JEŻDZI DO OŚRODKA WSPARCIA DZIENNEGO CODZIENNIE JEST POD STAŁOM OPIEKĄ LEKARZY TERAPEŁTÓW MAMY TEŻ HIPOTERAPIE I RECHABILITACJE WIDZE ZE PATRYSIA JEST ZADOWOLONA SZCZESLIWA IUSMIECHNIĘTA NIE MOŻE MI TEGO POWIEDZIEĆ ALE JA CODZIENNIE WIDZE ZMIANE W JEJ ZACHOWANIU POPROSTU JESTEŚMY SZCZEŚLIWE BO MAMY SIEBIE 

Ostatnio zmieniony 18-11-2008 10:06 przez IWONABABIARSKA

  Temat Autor Data
  sydrom retta,czesto rozpoznawany przez lekarzy jako autyzm lub dzieciece porazenie mozgowe.Wystepuje tylko u dziewczynek. anete 25-06-2008 19:19
  Re: sydrom retta : / 28-06-2008 22:39
  Re: sydrom retta,czesto rozpoznawany przez lekarzy jako autyzm lub dzieciece porazenie mozgowe.Wystepuje tylko u dziewczynek. alussia 24-10-2008 17:37
*  Re: sydrom retta,czesto rozpoznawany przez lekarzy jako autyzm lub dzieciece porazenie mozgowe.Wystepuje tylko u dziewczynek. PATRYCJA 18-11-2008 08:32
  Re: sydrom retta,czesto rozpoznawany przez lekarzy jako autyzm lub dzieciece porazenie mozgowe.Wystepuje tylko u dziewczynek. IWONABABIARSKA 18-11-2008 08:33
  Re: sydrom retta,czesto rozpoznawany przez lekarzy jako autyzm lub dzieciece porazenie mozgowe.Wystepuje tylko u dziewczynek. bigusia 19-11-2008 17:27
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora