dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Re: "Wcześniaki na start" - Gość NiedzielnyHits: 434
aska  
25-02-2007 00:24
[     ]
     
zgadzam sie całkowicie z tobą. wiem co masz na mysli pisząc o 2 stronie medalu. moj synek walczył dokladny miesiąc. jestem pewna ze cierpiał- każde nakłucie, drenaż, badania, ingerencja w jego delikatne ciałko. i..brak mamy, gdyż w tym szpitalu nie było mowy o kangurowaniu, dotykaniu.ja żyłam jak w amoku nie wiedząc dokładnie czego moge żądać od pielęgniarek. czułam sie tak niechciana. Dawidek urodził sie z 31 tyg jako 2 bliźniak przez cesarkę. obok jego siostrzyczka za każdym razem kiedy jemu było zle gdy włanczały się alarmy bardzo płakała. a ja tak bardzo chciałam im pomóc i czułam sie bezradna. Chciałam by już nie cierpiał. nabyłam u nich codziennie, ale nie pozwalali być cały dzień. tego dnia - ostatniego nie weszłam zajrzałam tylko z daleka nie umiałam sie pożegnać- ja wiedziałam że odejdzie, że jużnie ma sił. w w nocy dostaliśmy telefon.......kiedy jechałam do niego padał śnieg a płatki były ogromne jak piórka Aniołka i leciała w radio piosenka Urszuli i wiedziałam że leci do innych Aniołów a ten śliczny zimowy krajobraz jest na pożegranie - JEGO ze MNĄ! to ogromnie boli......choćminęło już 14 miesięcy 


  Temat Autor Data
  "Wcześniaki na start" - Gość Niedzielny ewamonika1 21-01-2006 22:07
  Re: "Wcześniaki na start" - Gość Niedzielny zorka 25-01-2006 17:28
  Re: "Wcześniaki na start" - Gość Niedzielny Jola 26-01-2006 14:49
  Re: "Wcześniaki na start" - Gość Niedzielny Sylwia M. 01-03-2006 20:25
*  Re: "Wcześniaki na start" - Gość Niedzielny aska 25-02-2007 00:24
  Re: "Wcześniaki na start" - Gość Niedzielny Sylwia M. 01-03-2006 21:13
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora