dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jeste¶ zalogowany!       

Bo to co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tob±...Hits: 2997
Joasia  
09-06-2006 20:44
[     ]
     




Bo to co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tob±...
...dzi¶ 2-tydzien jak mój

synek nie żyje
Postanowiłam napisać jak to wszystko się stało:(nie będzie to dla mnie

łatwe)
Urodziłam 16 maja o 22:49 ¶licznego synka jeszcze do dzi¶ czuje jak wychodzi ze

mnie i jak kładom lekarze mi go na piersi potem opinia lekarzy "zdrowe ¶liczne dziecko

wazy 4200 - chłopiec" jaka byłam dumna chciałam tego syna dla mojego męża dla mojego

ojca wszyscy się cieszyli ze to wła¶nie chłopak, bo w rodzinie mamy same dziewczynki, a moje

pierwsze dziecko to tez córka Victoria i jest całkiem zdrowa musze dodać...MOJ BOZE JAK SIE

CIESZYLA... 10 dni był całkiem zdrowy wiec nie rozumiem co się stało - jak wychodziłam ze

szpitala sprawdzali mu serduszko miał je ok. i wszyscy ci±gle powtarzali „ale zdrowy

chłopak”.... potem 19.05 byłam u lekarza pediatry bo pempowinka mu się troszkę Ľle

goiła dal mi zasypkę i tez sprawdzał serce wszystko było znowu ok. i znowu słowa „ale

zdrowy chłopak”...no i był zdrowy, bo tak wszyscy mówili, wiec co miałam my¶leć...

tylko MAZ ci±gle powtarzał że ma złe przeczucia, poszłam z nim na kontrole 23.05 znowu

wszystko sprawdzali i znowu opinia „duży zdrowy chłopak” a potem za dwie godziny

wzywałam karetkę bo nie umiałam go dobudzić po drzemce....byli w mig i zabrali go do kliniki

...jechali¶my tam zaraz i „opinia wszystko Ok tylko serce jest chore” jak

byli¶my z nim to jego stan się poprawiał wiec postanowili lekarze ze trzeba go przesłać do

kliniki dziecięcej w KOLN (dodaje ze mieszkam w Niemczech koło Remscheid) no i nie wytrzymał

tego przewiezienia w drodze do Koln umarł.... Jak lekarze nam to powiedzieli to nie czułam

nóg i opadłam bezwładnie na fotel nie wierzyłam im, ci±gle powtarzałam to nie możliwe, ja

chce go zobaczyć i przytulić no i napewno jest głodny dawno go nie karmiłam, (piersi miałam

jak kamienie) MYSLALAM ZE TO TYLKO KOSZMAR I ZARAZ SIE OBUDZE, ALE JESZCZE DO DZIS SIE NIE

OBUDZILAM I NIE MAM CHABA JUZ SZANS NA MILOM POBUDKE I USMIECH MOJEGO SYNKA, CZEMU MNIE to

trafiło czy cos zrobiłam Ľle, może co¶ w ci±ży zrobiłam Ľle, może – nie wiem ale kto¶

musi być winny jak nie Lekarze to napewno JA ...POPROSILAM O OBDUKCJE MUSIALAM WIEDZIEC CO

SIE STALO... diagnoza - jest serce i aorta dopływowa i odpływowa ta odpływowa nie rosła i z

serca nie odpływała krew... moje pierwsze pytanie czy lekarze nie powinni tego byli

zauważyć? Odpowiedz: Wady serca zauważa się tydzień lub dwa po urodzeniu...ale przecież KTG

robiono mi w ci±ży, w szpitalu po urodzeniu robili usg, ogl±dali serce, wszystko było w

najlepszym porz±dku... wiec nie rozumiem...mówiłam im ci±gle...oni na to ze nie było

RATUNKU...ALE TO NIE ICH DZIECKO UMARLO TYLKO MOJE....dzięki Bogu mam jeszcze Kochanego Męża

i ¶liczn± córeczkę dla których musze żyć... chodĽ Maż ci±gle mnie sprawdza czy nie mam

jakiego¶ głupiego pomysłu(samobójstwo)...teraz tylko pojawił się mały problem - nie umiem

jako¶ normalnie kontaktować się z córeczkom niczemu nie winn± kruszynkom, ale jako¶ nie mogę

- cokolwiek zaczynam z ni± robić kończy się płaczem ze nigdy nie zrobię tego z

Oliverem...chodzę po domu i ci±gle go widzę: jak leży na łóżku; jak patrzył na mnie tymi

¶licznymi oczkami; jak robił komiczne minki jak spal; wszystko jeszcze nim pachnie ubranka,

po¶ciel jego rożek; jak widzę cokolwiek to ryczę, jak widzę mamę z dwojgiem dzieci to ryczę,

jak widzę w aucie nosidełko to ryczę, jak widzę hu¶tawkę któr± mu kupili¶my to tez ryczę, ja

ci±gle ryczę... JAK JA MAM BEZ NIEGO ZYC :::NIE POTRAFIE JESZCZE:::JESZCZE NIE TERAZ:::

Boże! Zatrzymaj Ten ¦wiat! Ja Wysiadam....
"Proszę jakiego¶ aniołka w niebie. Daj

mi skrzydełka ja chce do Ciebie!"
P.S Przepraszam za duze litery i liczne

wykrzykniki i znaki zapytania nie chcialam nikogo obrazic ale pozalic sie JESTEM TU NOWA 


  Temat Autor Data
*  Bo to co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tob±... Joasia 09-06-2006 20:44
  Re: Bo to co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tob±... dagmara 11-06-2006 13:10
  Re: Bo to co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tob±... Elwira 11-06-2006 16:36
  Re: Bo to co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tob±... Agata J 11-06-2006 21:43
  Re: Bo to co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tob±... Joasia 13-06-2006 12:37
  Re: Bo to co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tob±... sillke 11-08-2006 14:22
  Re: Bo to co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tob±... MamaAdusia 12-08-2006 10:07
  Re: Bo to co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tob±... sylwia-83 15-08-2006 23:05
  Re: Bo to co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tob±... Alkione 21-08-2006 13:31
  Re: Bo to co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tob±... Tytus 18-08-2007 04:23
  Re: Bo to co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tob±... asia122 20-08-2007 10:06
  Re: Bo to co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tob±... Dorwika 20-08-2007 18:46
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora