dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY O WIERZE
Nie jesteś zalogowany!       

WsparcieHits: 701
Wieliczko  
12-07-2006 09:29
[     ]
     
Pragne poszerzyc moja odpowiedz na list Ilony „Boże, czemu nam to robisz??? Oddaj mi mojego synka”.
Serce mi się kraja widzac bol w Waszych sercach. Sama osobiscie nie stracilam dziecka, ale stracilam 4-letnia siostrzyczke. Pamietam rozpacz mojej mamy... wiele „zyczliwych” slow od rodziny i znajomych, ‘Bog chcial jeszcze jednego aniolka’, ‘Taki jest plan Bozy dla tego dziecka’, ‘Tak mialo być’... Lata mijaja a bol w sercu pozostaje. Teraz bedac matka, pamietam o realiach smierci jaka pozostawila strata mojej siostry dlatego dziennie powierzam swoje dzieci Bogu z ufnoscia ze On jest w stanie zachowac je od zlego.
W rozpaczy swej tracimy sens zycia, myslimy ‘po co tak dalej zyc’ i czym wieksza strata tym wiekszy bol. W takich chwilach potrzebujemy wsparcia u innych.
Ale jedyna nadzieja, jedyne uleczenie naszej duszy jest tylko w Bogu. Jedynie Bog zna nasze serce, wie o naszym bolu i wie najlepiej jak nam pomoc. On zna ta ciemna doline i jest w stanie przeprowadzic nas ta scieszka i obrucic ciemnosc w jasnosc. Biblia mowi, ze Jezus ‘wzgardzony byl i opuszczony przez ludzi, maz bolesci, doswiadczony w cierpieniu’. W innym miejscu Biblia mowi, ze mamy arcykalpana, Jezusa ‘który by nie mogl wspolczuc ze slabosciami naszymi, lecz doswiadczonego we wszystkim podobnie jak my’. On doskonale rozumie Twoja gorycz i uleczy Twój bol jeżeli mu zaufasz. On jest naszym pocieszycielem, naszym schronieniem w chwilach trudnych, naszym pokojem. 


  Temat Autor Data
*  Wsparcie Wieliczko 12-07-2006 09:29
  Nie wiem w co wierzyć Ilona 12-07-2006 10:22
  Re: Nie wiem w co wierzyć Wieliczko 12-07-2006 17:37
  Odpowiem Ci Ilona 13-07-2006 11:05
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora